2726
عنوان

خیلی زشته با مانتو تکراری میرم کلاس؟😢

| مشاهده متن کامل بحث + 566 بازدید | 31 پست
نه زشت نیست اتفاقا اونایی که تلاش میکنن همیشه با یه لباس جدید برن جایی خیلی ضایعن🥴

من قبلا هر روز با یه تیپ میرفتم 

ولی از وقتی کرونا اومد دیگه اولویتام تغییر کرد 

ترجیح میدم به جای خرید مانتو خودمو به یه رستوران دعوت کنم یا ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من قبلا هر روز با یه تیپ میرفتم  ولی از وقتی کرونا اومد دیگه اولویتام تغییر کرد  ترجیح م ...

پس ازین به بعد سعی کن یه لباس خیلی شیکو انتخاب کنی که با هر بار دیدنش کیف کنی دختر فامیلمون همیشه اول هر فصل یه دست لباس کامل خاص میخره ینی از سر تا پا بعد تا اخر فصل همونو میپوشی ادم نگاش میکنه خسته نمیشه

اون جلسه همینو گفتم

مگه کسی ازت سوال کرده که چرا هر روز یه لباس میپوشی به اونا ربطی نداره که

شعور و شخصیت                                                                     مهم ترین آپشن برای یک انسانه                                               زیبایی رو اسب هم داره ، قد بلند زرافه هم داره ، هیکل فیت رو کانگرو هم داره                                                                         شخصیت داشته باشین ، بقیش درست شدنیه ..
پس ازین به بعد سعی کن یه لباس خیلی شیکو انتخاب کنی که با هر بار دیدنش کیف کنی دختر فامیلمون همیشه او ...

تقریبا لباسی هم که من خریدم شیک هست ولی چون تکراریه ناراحتم 

مگه فشن شو ئه كه زشت باشه 😂 من از يه لباس راضى باشم انقدر ميپوشم كه حالم بد ميشه ديگه🥴😁 خيلى ها رو ديدم كه اين اخلاق رو دارن وقتى با يه لباسى احساس راحتى ميكنن اونو زياد ميپوشن

بالاخره من ماندم و من ، من از من رنجيده است... هيچ كس نيست براى پادرميانى
کلاس موسیقی  تقریبا یکماه میشه که میرم

این جور حس ها طبیعیه بابتش سرزنشت نمی کنم چون خودم هم یه زمانی درگیرش بودم ولی نصیحتت می کنم به هیچ وجه بهش بها ندی یعنی نه بهش فکر کن نه خودت را تو دردسر خرید کردن و پول جور کردن برای لباس بنداز 

برو از کلاست لذت ببر 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
نه سوال نکردن خودم گفتم🤦‍♀️

ولشون کن ببخشید ولی همه رو شیشه نوشابه خالی تصور کن انگار که نیستن

شعور و شخصیت                                                                     مهم ترین آپشن برای یک انسانه                                               زیبایی رو اسب هم داره ، قد بلند زرافه هم داره ، هیکل فیت رو کانگرو هم داره                                                                         شخصیت داشته باشین ، بقیش درست شدنیه ..
ولشون کن ببخشید ولی همه رو شیشه نوشابه خالی تصور کن انگار که نیستن

اگر بتونم که عالیه...

شاید باورت نشه ولی سه ساعته میخوام بخوام اما به خاطر این موضوع خوابم نمیبره

2706