2726
عنوان

چرابافولیکول ۲۰باردارنشدم

| مشاهده متن کامل بحث + 205 بازدید | 33 پست
همسرم مشکل نداره  من ۲۰سالمه عملی نکردم لوله بسته باشه سومین اقدام بود یک روزدیمون رابطه داشتم

اهان 

زوده برا این حرف ها 

یکسال بعد اقدام 

اگه باردار نشدی پیگیری کن 

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینم یکی گفت طالعت گرفتم اینجوربود تو به این زودی نمیزارن بچه دار بشی 

به نظرم اگه اعتقاد داشته باشی واقعا روت تاثیر میزاره و تو ضمیر ناخودآگاهت میمونه ولی نه ک توکلت به خدا باشه

2728
اهان  زوده برا این حرف ها  یکسال بعد اقدام  اگه باردار نشدی پیگیری کن

اخه عزیزم من ویتامین ای زینک یدفولیک دوفاستون ویتامین دی متوفورمین همه اینارومیخورم نمیشه گفت که فولیکولم پوچ بوده سونوگفت ازادداره میشه منم رابطه داشتم ولی نگرفت رحمم هم گرمه خیلی کاچی و اینجوری چیزا میخورم ولی نمی‌دونم چرانگرفت به نظرت برم عکس رنگی؟

ماشاالله اون طرف شلنگو گرفت به امیدت  بیخیال استغفارکن دست توماس مگه پس خداچیکارس؟

آره عزیزم دقیقا از وقتی بهم گفت خیلی ریختم بهم آخه من دوبار هم سقط کردم اگه سقط نداشتم کسی نمیدونست بچه میخوام اجازه زدن چنین حرفی نداشتن 

اخه عزیزم من ویتامین ای زینک یدفولیک دوفاستون ویتامین دی متوفورمین همه اینارومیخورم نمیشه گفت که فول ...

نه خیلی زوده 

من بعد دو سال و نیم اقدام رفتم 

خداقل بزار برا ۶ماه بعد 

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w
عزیزم تا ی سال باردارنشدن طبیعیه قرارنیست که همون ماه چون فولیک ۲۰داری باردار بشی ی ماه فقط متفورم ...

میخورم اونم ید فولیک و زینک و دوفاستون و یتامین ای ویتامین دی ام میخورم سه ماهه

2706