2737
2734
عنوان

پدر ومادر عجیب دانش اموزم

| مشاهده متن کامل بحث + 422 بازدید | 37 پست
اوخی😂🥺🥀ببخشید.....خخخ😍😍😂😂😂🥀🥀

عزیزمی😂😂

آی کیو بالایی دارید

آفرین 👌🏻👌🏻❤️قشنگ بود 

😬کاربر قدیمی❤️ عشقهای من👈🏻اهورامزدا❤️پسرم❤️همسرم❤️ آدمی را آدمیت لازم است…💙  گفتار نیک❤️پندار نیک❤️کردار نیک❤️ (منتها نه برای همه)🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ترسیدم  وای🙈🙈😱😱😂😂 خیلی بدی🥺💔💔😂😂

نه بابا اما مثلشو تو اطرافیانم ندیدم تو فیلما دیده بودم  واسه همین هنگ کردم تو روستای دور افتادخ پسر اینجوری  چرا با زن چهل و خورده ای ساله ازدواج کرده

از این تاپیکهاس که الان صد نفر می گن به من چه به توچه.

ولی به نظرم گاهی بعضی ازدواجها ادم شاخ درمیاره

«وقتی بچه هستی، مدام از تو می‌پرسند: «حالا فرض کنیم همه‌ی مردم خودشون رو انداختن توی چاه. تو هم باید این کار رو بکنی؟». وقتی بزرگ می‌شی ماجرا فرق می‌کنه. آدم‌ها بهت می‌گن: آهای. همه دارن می‌پرن تو چاه. تو چرا نمی‌پری؟!
باید ببینم اصله کاریه کیه  کارش دارم

نمیتونی پیداش کنی

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2738

کاری به موکل داشتنش ندارم اما کلا بعضی ازدواج هارو تعجب می کنم مثلا چه می شه یکی عاشق یکی دیگه می شه که اصلا نه تو سن نه تو قیافه نه حتی اخلاقیات به همونمی خونن

چرا  ؟

واسطه ها باهاش در تماسن خودشون معمولا وقت دیدن مردم عادی رو ندارن

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2706