2726
عنوان

پدر ومادر عجیب دانش اموزم

422 بازدید | 37 پست

دانش اموزم مادرش خیلی قد بلند و هیکلیه و سنشم دیگه تو چهل اینجوری می خوره  بعد ها فهمیدم  که بله این خانم موکل داره و دعا می خونه   خلاصه امروز مدرسه بودم نیومده بودن دنبال بچشون   مادره گوشیش خاموش بود زنگ زدم به پدرش وقتی پدرشو دیدم اولا سنش می خورد نهایت بیست هفت الی بیست هشت باشه  انقدر خوش قیافه بود که دی کاپریو می زاشت تو جیبش موها زرد چشای سبز یه دقیقه موندم نگاش کردم گفتمش شما پدرشی گفت بله  شک کردم نخواستم بچه رو بهش بدم  تا  دیگه رفتم پروندشو در اورد عکس شناسنامه باباهه رو دیدم دیگه دادم بچه رو برد اصلا باور نمی شد  گویا زنه خیلی کار درسته عجیب بود خیلی واسم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

موکل الکی نیست اینا فقط واسطه ان اون اصل کاری اصلا در انظار نمیاد یا به سختی میشه ملاقاتش کرد

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2728

به ما چه؟!!!!!!🙏

😬کاربر قدیمی❤️ عشقهای من👈🏻اهورامزدا❤️پسرم❤️همسرم❤️ آدمی را آدمیت لازم است…💙  گفتار نیک❤️پندار نیک❤️کردار نیک❤️ (منتها نه برای همه)🥰
اصلا نمی خورد اینا زن و شوهر باشن  بعد رو چه حسابی پسره اومده یه زنی گرفته که با اجنه در ارتباط ...

شاید خوده مرده جنه 😂🤦‍♀️وای خدا این چی بود اومد تو ذهنم😐😐😐😂😂😂💔💔

‏غیر از خودمان، به هر سمتی كه دویدیم غربت بود..
موکل الکی نیست اینا فقط واسطه ان اون اصل کاری اصلا در انظار نمیاد یا به سختی میشه ملاقاتش کرد

نمی دونم حقیقتس اما این زنه الکی با این پسره ازدواج نکرده

نمی دونم حقیقتس اما این زنه الکی با این پسره ازدواج نکرده

دارم میگم که با اصل کاری در ارتباطه دیگه

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

ترسیدم 

وای🙈🙈😱😱😂😂

خیلی بدی🥺💔💔😂😂

😬کاربر قدیمی❤️ عشقهای من👈🏻اهورامزدا❤️پسرم❤️همسرم❤️ آدمی را آدمیت لازم است…💙  گفتار نیک❤️پندار نیک❤️کردار نیک❤️ (منتها نه برای همه)🥰
قربون دستت حالا که انقدر کار درسته لطفا سفارش منو بکن در حد دی کاپریو نمیخام همون در حد زنده یاد احم ...

واییییییییییی 😂😂😂😂😍😍❤❤❤❤❤🥀🥀🥀🥀🥀🥀😂😂😂🤣🤣🤣🤣

‏غیر از خودمان، به هر سمتی كه دویدیم غربت بود..

😨

این زمین خانه ی حیرانی نیست                                                                         غیر یک شوخی کیهانی نیست
2706