2204
2217
عنوان

پدر ومادر عجیب دانش اموزم

342 بازدید | 37 پست

دانش اموزم مادرش خیلی قد بلند و هیکلیه و سنشم دیگه تو چهل اینجوری می خوره  بعد ها فهمیدم  که بله این خانم موکل داره و دعا می خونه   خلاصه امروز مدرسه بودم نیومده بودن دنبال بچشون   مادره گوشیش خاموش بود زنگ زدم به پدرش وقتی پدرشو دیدم اولا سنش می خورد نهایت بیست هفت الی بیست هشت باشه  انقدر خوش قیافه بود که دی کاپریو می زاشت تو جیبش موها زرد چشای سبز یه دقیقه موندم نگاش کردم گفتمش شما پدرشی گفت بله  شک کردم نخواستم بچه رو بهش بدم  تا  دیگه رفتم پروندشو در اورد عکس شناسنامه باباهه رو دیدم دیگه دادم بچه رو برد اصلا باور نمی شد  گویا زنه خیلی کار درسته عجیب بود خیلی واسم  

موکل الکی نیست اینا فقط واسطه ان اون اصل کاری اصلا در انظار نمیاد یا به سختی میشه ملاقاتش کرد

کاربر مثلا محترم ! کجای زندگیمی ؟ هیچ جا😏 پس عقاید و نظرات من بهت ربطی نداره 😁 با احمق بحث نمیکنم و میگذارم در دنیای احمقانه خودش خوشبخت زندگی کند بنابراین حق باشماست 😉

ارائه کلیه خدمات دندانپزشکی برای کودکان و بزرگسالان با شرایط پرداخت ویژه. برای دریافت مشاوره درمانی رایگان کلیک کنید.

به ما چه؟!!!!!!🙏

😬کاربر قدیمی❤️ عشقهای من👈🏻اهورامزدا❤️پسرم❤️همسرم❤️ آدمی را آدمیت لازم است…💙  گفتار نیک❤️پندار نیک❤️کردار نیک❤️ (منتها نه برای همه)🥰
2215
اصلا نمی خورد اینا زن و شوهر باشن  بعد رو چه حسابی پسره اومده یه زنی گرفته که با اجنه در ارتباط ...

شاید خوده مرده جنه 😂🤦‍♀️وای خدا این چی بود اومد تو ذهنم😐😐😐😂😂😂💔💔

لینک گفتینو  goftino.com/c/7Sybyj
موکل الکی نیست اینا فقط واسطه ان اون اصل کاری اصلا در انظار نمیاد یا به سختی میشه ملاقاتش کرد

نمی دونم حقیقتس اما این زنه الکی با این پسره ازدواج نکرده

2050
نمی دونم حقیقتس اما این زنه الکی با این پسره ازدواج نکرده

دارم میگم که با اصل کاری در ارتباطه دیگه

کاربر مثلا محترم ! کجای زندگیمی ؟ هیچ جا😏 پس عقاید و نظرات من بهت ربطی نداره 😁 با احمق بحث نمیکنم و میگذارم در دنیای احمقانه خودش خوشبخت زندگی کند بنابراین حق باشماست 😉

ترسیدم 

وای🙈🙈😱😱😂😂

خیلی بدی🥺💔💔😂😂

😬کاربر قدیمی❤️ عشقهای من👈🏻اهورامزدا❤️پسرم❤️همسرم❤️ آدمی را آدمیت لازم است…💙  گفتار نیک❤️پندار نیک❤️کردار نیک❤️ (منتها نه برای همه)🥰
قربون دستت حالا که انقدر کار درسته لطفا سفارش منو بکن در حد دی کاپریو نمیخام همون در حد زنده یاد احم ...

واییییییییییی 😂😂😂😂😍😍❤❤❤❤❤🥀🥀🥀🥀🥀🥀😂😂😂🤣🤣🤣🤣

لینک گفتینو  goftino.com/c/7Sybyj

😨

این زمین خانه ی حیرانی نیست                                                                         غیر یک شوخی کیهانی نیست
اوخی😂🥺🥀ببخشید.....خخخ😍😍😂😂😂🥀🥀

عزیزمی😂😂

آی کیو بالایی دارید

آفرین 👌🏻👌🏻❤️قشنگ بود 

ترسیدم  وای🙈🙈😱😱😂😂 خیلی بدی🥺💔💔😂😂

نه بابا اما مثلشو تو اطرافیانم ندیدم تو فیلما دیده بودم  واسه همین هنگ کردم تو روستای دور افتادخ پسر اینجوری  چرا با زن چهل و خورده ای ساله ازدواج کرده

1718