2726

دلم گرفته 

شمام مثل من همیشه یکی تو زندگیتو بهتون بخاطر ضعف هاتون تحقیرتون کرده؟؟؟؟یا تو سری زده بهتون؟

همیشه تو خانوادم مادرم بخاطر ضعف هایی که داشتم تحقیرم کرد اونم مقصر نبود ولی سرزنش میکرد که خودمو درست کنم ....ولی کاش منو با تموم ضعف های اخلاقی رفتاری شخصیتیم دوسم داشت ....کاش میدونست ضعف هام جزیی از شخصیتمه و همینه که منحصر به فردم کرده ...

ازدواجم میکنی همه دست میزارن رو ضعفت ادیتت میکنن

میدونید ادمه خوب و همه جوره کااامل رو همهههه دوست دارن

هنر اینه که ،عشق اونیه که طرفت رو با تموم مشکلاتش هر طور که باشه دوسش داشته باشی

من مشکلم  اعتراف میکنم همیشه این بود که همیشه تو کارام بی سلیقه بودم مثلا کمد لباسام همیشه نا مرتبه  و زیر تختم همیشه پر خرت و پرت جمع میشه ...اصطلاحا گشادم و افتخار میکنم و ضعفم رو میپدیرم 

و بخاطر این موصوع از خانواده خودم و شوهرم حرف خوردم 

ولی عوضش اشپزی فوق العاده ای دارم و خیلی ادم کم توقع و بخشنده ای بودم و هستم و خیلی از جاها از خود گذشتگی کردم 

کاش یکی پیدا میشد میگفت من تورو با تموم خنگ بازیاد و گشاد بازیاد میخوام والا

کاش کمتر زندگی یکیو با انتقاد خراب کنیم آدم همه جوره تموم رو همه دوس دارن والا 

بیاین شماگ از ضعف هاتوت بگید و خجالت نکشید

پسرم همه امیدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم تو خیلی خوبی که ضعف هاتو قبول داری 

چندتا راهکار بهت میدم که کم کم نظم بگیره زندگیت 

اول کارهای را که داری روی کاغذ بنویس همه رو بعد وقتی انجام میدی خطشون بزن 

یا میتونی ساعتی ۱۰ تا وسیله را سر جای خود بزاری هر وسیله‌ی هرچند کوچیک که ۵ دقیقه هم طول نمیکشه بعد بقیه ۵۵ دقیقه را استراحت کن بعد یک ساعت که تموم شد دوباره ۱۰ تا وسیله دیگه شده ۱۰ تا دونه ظرف بشور هر چیزی فکرشا میکنی با شماردن انجام بده وقتی به ۱۰ رسید دست بکش از کارت برو استراحت بهت قول میدم با این روش نه اصلا خسته میشی نه هیچ وقت خونت نا‌مرتب میشه‌اگه مادرت چیزی میگه چون خوبی تو را میخواد نمیخواد خانواده شوهر پشت سرت حرف بزنن با تمیزی خودت روحبه میگیری هم شوهرت 

یه چیزی بهت بگم من اوایل زیاد زن مرتبی نبودم شوهرم هر خیلی غر میزد

بعد یه مدت که تصمیم گرفتم تمیز باشم دیدم رفتار شوهرم رمین تا اسمون با من فرق کرده بیشتر دوسم داره بهم احترام میزاره به حرفام بهتر گوش میده

تو هم از الان شروع کن بعد ببین رفتارای همه با تو فرق میکنه خودت روحیه میگیری  بعد هم که بچه دار شدی نظم داشتن خیلی توی تربیت بچه مهمه اون اگه از اول شما را نامرتب ببینه همینجور شخصیتش شکل میگره تو اینده دچار مشکل میشه 

ببخشید خستت کردم  

گمان می برم که اگر خداوند ، صد هزار گونه خنده می آفرید اما رسم اشک ریختن را نمی آموخت ، قلب حتی تاب ده روز تپیدن را هم نمی آورد…