2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا؟ 

ما میخواهیم یه ملک تو شهرستان من بگیریم خودم تهران زندگی میکنم ولی از وقتی فهمیده میخواییم ملک توی شهرستان ما بگیریم با هر راهی که بود نزاشت اینکارو کنیم.فردا میخواستیم بریم معامله که لحظه ی آخر زهرشو ریخت

2728

من ارزوی زنده شدن یکیو دارم😄

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
ما میخواهیم یه ملک تو شهرستان من بگیریم خودم تهران زندگی میکنم ولی از وقتی فهمیده میخواییم ملک توی ش ...

واااا مگه آزار داره

خیییلیییی دوست دارم. خیلی. میمیرم براتتتت دوست دارم به کللل دنیا بفهمونم که چقد دوست دارم و برام عزیزی. از ته دلم عاشقانه دوست دارم. تا آخر دنیا دوست دارم.تا آخر آخره دنیا. دنیاها بیادو بره دوست دارم. . 
چرا شدم الانم یادم افتاد میگم خدا کاش لال بودم  واقعا بده ادم کسی رو ناله ونفرین کنه یا ارزوی م ...

من اینقدر اذیت شدم از دستش که هر روز صبح که از خواب بیدار میشم میگم خدایا مرگ فلانی رو برسان آمین😅😅😅😅