2737
2734
عنوان

تنظیم پریود

114 بازدید | 15 پست

خانما من اختلال هورمونی دارم و دکتر برام سیپروترون کامپاند نوشته باید از روز پنجم حتما شروع کنم مصرفشو؟

یه بار قبلا استفاده کردم صورتمو پر جوش کردالان نگرانم استفاده کنم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

اره ولی اگه سه روز اینور اونور بشه هم بخوری باز پری میشی

من قطع کردم قرصامو بعد پریود نشدم سرخود دارم میخورم چون دکترم نیستش مطبش بستس ببینم میشم یا نه اگه نشدم میرم امپول پروژسترون میزنم

https://abzarek.ir/service-p/msg/669607
نه لاغرم 

جوش صورتت از سیپروترون نیست از همین اختلاله. چای سبز بخور هورمون مردونت پایین میاد دمنوش نعنا هم همین طور هفته ای ی ویتامین دی ۳ رو قطع نکن ب غیر سیپروترون ک میخوری توصیه های منو هم جدی بگبر

فقط اختلال هورمونی داری؟ میوم یا پولیپ نداری؟ پریودت چجوریه؟

سونو و ازمایش دادم راجب این میوم و اینا دکتر چیزی نگفت بهم،پریودم هفت روز یا پنج روز یا شش روز اینا جلو.میفته،لکه بینی هم زیاد دارم 

جوش صورتت از سیپروترون نیست از همین اختلاله. چای سبز بخور هورمون مردونت پایین میاد دمنوش نعنا هم همی ...

چشم حتما،ممنون ازت،فقط شک دارم امروز روز اول پریودم بود یا دیروز ،دکتر گفت از روز پنجم بخور نمیدونم دیروز پریود شدم یا امروز.

2738
سونو و ازمایش دادم راجب این میوم و اینا دکتر چیزی نگفت بهم،پریودم هفت روز یا پنج روز یا شش روز اینا ...

منم پریودم مدتی به هم ریخته بود

البته چکاپ‌کامل گرفتم اختلال هورمونی نداشتم

فقط میوم دارم که رشد کرده بود

از این قرصا بهم‌دادن دو دوره

یبارش اثر نکرد

یبارم‌موقت اثر کرد

آدمو عصبی میکنن

یه حرف قشنگ تو، ممکنه روز یه نفر رو بسازه.🥰
منم پریودم مدتی به هم ریخته بود البته چکاپ‌کامل گرفتم اختلال هورمونی نداشتم فقط میوم دارم که رشد ک ...

من برام سونو رحم و تخمدان نوشت مشکلی نداشت کیست هم نداشتم،بنظرت ممکنه میوم داشته باشم دکتر تشخیص نداده باشه؟

یعنی به جای پنجم ،ششم بخورم یا چهارم پریودم،اشکال نداره؟

نه من یبار 8 ام شد از دکترم پرسیدم گف عب نداره از همین الان بخور ولی ببین کلا سعی کن قرصای هورمونی رو دقیق و سر ساعت و روزش بخوری آلارم و یاداوری بزار که جابجا نشه تاریخش

https://abzarek.ir/service-p/msg/669607
من برام سونو رحم و تخمدان نوشت مشکلی نداشت کیست هم نداشتم،بنظرت ممکنه میوم داشته باشم دکتر تشخیص ندا ...

نه اگه داشته باشی سونو نشونش میده

حالا قرصاتو مصرف کن انشاءالله هورمون هات تنظیم میشن

من واسه این پرسیدم میوم داری یا نه

چون اگه بخاطر میوم پریودت بهم بریزه این قرص درمانت نمیکنه

میوم خیلی بده

خدا رو شکر که نداری

یه حرف قشنگ تو، ممکنه روز یه نفر رو بسازه.🥰
2706