2237
2217
عنوان

بیاین از لباس هایی یا.. که پیش شوهرتون پوشیدین خجالت کشیدین بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 1930 بازدید | 71 پست

ارائه کلیه خدمات دندانپزشکی برای کودکان و بزرگسالان با شرایط پرداخت ویژه. برای دریافت مشاوره درمانی رایگان کلیک کنید.

2233
برا شما عجیب نیس؟

اره خیلی .. ولی اینجا ک نمیشه حرف زد کودک همسرا قورتت میدن

قیافه من🔫😑😑وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته 🔫😑الویه خوردم، تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره😲 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑

از دختر ۱۳ ساله انتطار خاصی نمیره 

خجالت نداشت 

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
منم همون سنا ازدواج کردم الان ۲۱سالمه ،بعضی موقع ها یکی میگه ۱۳ ۱۴نامزد کردم میخام بگم عه چه زود! چخ ...

😂🥲

موقعی خستگیم در میره که موفق بشم و خوشحالی رو تو چشمای مامانم ببینم 😍🍃🍭 هیچوقت ظاهر زندگی دیگران رو با باطن زندگیت مقایسه نکن♡ جوری پیشرفت میکنم که الگوی خیلیا و مایه افتخار خانوادم بشم 😍😌 
2238

وای اصلا اینا کلا موضوع تاپیک رو ول کردن چسبیدن به سن اسی😐 

باش اصلا زود ازدواج کرده ک چی ?

موضوع تاپیکش چیز دیگه ای .. دهن ادمو سرویس میکنن این نی نی سایتی ها

فرار از رنج، خود نوعی رنج است
2239
منظورم برا تیپم بود 

بازم ربطی نداشت تبریک میگم برای بدست اوردن این موفقیت

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینیم منو بابایی الهییییی   
1718