2726
عنوان

خانومایی ک شوهرشون باهاشون صحبت نمیکنه بیاید ی چیزی یادتون بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1392 بازدید | 78 پست
ول کن بابا این همه تلاش کنم که اقا یه چند جمله میخواد نطق کنه به جهنم لال بمونه

وای واقعا میفتن به حرف ور ور سکوتشون هم یه ور

«وقتی بچه هستی، مدام از تو می‌پرسند: «حالا فرض کنیم همه‌ی مردم خودشون رو انداختن توی چاه. تو هم باید این کار رو بکنی؟». وقتی بزرگ می‌شی ماجرا فرق می‌کنه. آدم‌ها بهت می‌گن: آهای. همه دارن می‌پرن تو چاه. تو چرا نمی‌پری؟!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه مورد ناراح کننده ای بود

همیشه با این جمله شروع کنید ی چیزی میخام بگم ولی نمیدونم بگم یا نه

یا مثلا ی چیزی شده

تا ذهنیت داشته باشه برا هر چیزی

خدا جونم لطفا هر کی میخواد مامان شه به آرزوش برسون🤲🙂❤    آمممیییین                                                                دعا کنیم واسه هم🤗                                          شکرت که اینبار بچمو سالم و سلامت گذاشتی بغلم🤗🥲😍                            
2728

یه تاپ با یقه بااااز بپوش با یا سوتین دکلته قرمز بشین جلوش سیب‌زمینی رنده کن 😁 خودش به حرف میاد 

شوخی کردم 

مردا کلا سه حالت دارن یا گرسنشون یا خستن یا خوابشون میاد یا..... میخان همین هیچوقت وقت حرف زدن ندارن مخصوصا من که ۷ صبح میره ۹ یا ده شب میاد

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره حتمأ کنجکاو شدم

امتحان کن 

اما به گزینه اولت حتما دقت کن بعد 😂😂😂😂گرسنه تنشنه خوابالو نباشه 

اعصابشم اروم باشه😂😂😂😂😂😂بعد شیطونک وار برو تو کارش😂😂😂😂😂😂

قد۱۸۰-وزن فعلی70🧑🏼‍🦯وزن هدف۶۵
ای کاش منم مثل شما درست رفتار میکردم

منم خیلی واسم سخت بود از دست کارها و رفتار هاش توی مستی مریض شدم تصور کن توی عروسی مختلط جلوی 800نفر آدم زد در گوشم چون فقط احساس کرد ک ناراحت شدم مشروب خورده این کوچیک ترین کارش بود اون موقع 4ماه بود ک ازدواج کرده بودیم خیلی غرورم شکست

خدایا شکرت 
2706