2703
2553
عنوان

خانومایی ک شوهرشون باهاشون صحبت نمیکنه بیاید ی چیزی یادتون بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1390 بازدید | 78 پست
نامزد من علاوه بر این موردا ک گفتی بیش فعاله و بیشتر موقعها مستم هست اما من بااین راهکارا نشوندمش سر ...

عزیزم راه  حلی هم داری واسه این ک دگ مشروب نخورن؟ یا کم بخورن؟ 

خدایا شکرت 
نامزد من علاوه بر این موردا ک گفتی بیش فعاله و بیشتر موقعها مستم هست اما من بااین راهکارا نشوندمش سر ...

بباو مرد دائم الخمر عروسی نکن

اکثرا بچه هاشون ناقص میشه

میشه واسه اموات خودت و بابای من یه فاتحه بخونی🙏؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم راه  حلی هم داری واسه این ک دگ مشروب نخورن؟ یا کم بخورن؟

نه فقط اشتباهی ک کردم این بود هی سعی کردم جلوشو بگیرم با دعوا قهر بدتر کرد قبلأ پیش خوردم میخورد انقدر گیر دادم ک الان اصلأ فقط با دوستاش میخوره

اگه فا..ل خواستی درخواست بده
2720
حتما دوستمون حرفاشو اون موقع میزنه😂😂😂😂😂😂

😂😂😂فک کن وسط رابطه وایسی بگی یادته فلان کارو کردی میذاری فردا برم خونه مامانم چرا فلان چیو برام نخریدی

میخواستم بگم از پکیج نپتون جا مونده ولی یادآوری کردی شما

😂😂😂

میدونم با نام کاربریم شب بیداریها و دعواها و داغ دل خیلیاتونو تازه کردم🤭😑باور کنید منم یع زخم خوردم پس فحش ندین😁😤تازشم هنوز خواهرشومل نشدم خداروشکر😎💃کاربری سوممه🥺توی تاپیکای دعوای عروس و خوارشوهر و عروس و مادرشوهر تگم کنید تا خشتک قوم شوهرو بکشم رو سرشون😤😂والا😒طفلک عروس مظلوم چ گیری کردع🥺😜خلاصه کع کرونا با همه بدیاش یادمون داد اگ فاصلمونو با خیلیا حفظ کنیم،سالم تریم😪👐به امید اینکه به زودی زود این ویروس کع انگاری از اقوام شوهره🤪،کوله بارشو ببنده و گورشو گم کنه😷🤲
2714
😂😂😂فک کن وسط رابطه وایسی بگی یادته فلان کارو کردی میذاری فردا برم خونه مامانم چرا فلان چیو برام ن ...

من خودم به شخصه تقاضای النگو میکنم😂😂😂😂😂😂

قد۱۸۰-وزن فعلی70🧑🏼‍🦯وزن هدف۶۵
نه فقط اشتباهی ک کردم این بود هی سعی کردم جلوشو بگیرم با دعوا قهر بدتر کرد قبلأ پیش خوردم میخورد انق ...

خدا لعنت کنه این دوست و رفیق های ناباب رو ک من از دستشون تا مرز جنون رفتم. منم قبلا ک با رفیقاش میخورد خیلی ناراحت میشدم گریه میکردم داغون بودم ولی هیچی بهش نمیگفتم  این روند5سال ادامه داشت تا این ک خودش فهمید از دوست و رفیق هیچی واسش در نمیاد. فکرشو بکن آدمی ک با دوستاش هر شب مست بود العان خدا رو شکر دور90%دوستاشو خط قرمز کشیده و فقط جمعه ها تو خونه تنهایی چندتا پیک میخوره . من با بی محلی و ب رو نیاوردن یکم جواب گرفتم

خدایا شکرت 
امتحان کن حتما با لباس😂😂😂😂😂😂

همیشه مامانش اینا خونشونن برم جلو مامانش نپتون بیارم ننشم ی دونه میزنه دم ک.و.ن.م میگه پاشو خودتو جمع کن بابا بی خیا😂😂😂

همیشه مامانش اینا خونشونن برم جلو مامانش نپتون بیارم ننشم ی دونه میزنه دم ک.و.ن.م میگه پاشو خودتو جم ...

تنها گیرش میاری بالاخره یجا 😂😂😂😂😂😂😂اونجا امتحان کن😂😂😂😂😂😂

قد۱۸۰-وزن فعلی70🧑🏼‍🦯وزن هدف۶۵
خدا لعنت کنه این دوست و رفیق های ناباب رو ک من از دستشون تا مرز جنون رفتم. منم قبلا ک با رفیقاش میخو ...

ای کاش منم مثل شما درست رفتار میکردم

2706