2204
2217
عنوان

خانومایی ک شوهرشون باهاشون صحبت نمیکنه بیاید ی چیزی یادتون بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1386 بازدید | 78 پست
نه فقط اشتباهی ک کردم این بود هی سعی کردم جلوشو بگیرم با دعوا قهر بدتر کرد قبلأ پیش خوردم میخورد انق ...

خدا لعنت کنه این دوست و رفیق های ناباب رو ک من از دستشون تا مرز جنون رفتم. منم قبلا ک با رفیقاش میخورد خیلی ناراحت میشدم گریه میکردم داغون بودم ولی هیچی بهش نمیگفتم  این روند5سال ادامه داشت تا این ک خودش فهمید از دوست و رفیق هیچی واسش در نمیاد. فکرشو بکن آدمی ک با دوستاش هر شب مست بود العان خدا رو شکر دور90%دوستاشو خط قرمز کشیده و فقط جمعه ها تو خونه تنهایی چندتا پیک میخوره . من با بی محلی و ب رو نیاوردن یکم جواب گرفتم

عضو گروه آبی 🍋🍐🍎🥑 وزن شروع57/55 🍎🍋 هدف اول52🍏🍇هدف دوم50 🍇🍏🥬🥒 هدف سوم ۴۸🥒🥬 . تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۰/۹/۱۸خواستن توانستن است💪💪💪
امتحان کن حتما با لباس😂😂😂😂😂😂

همیشه مامانش اینا خونشونن برم جلو مامانش نپتون بیارم ننشم ی دونه میزنه دم ک.و.ن.م میگه پاشو خودتو جمع کن بابا بی خیا😂😂😂

😂😂😂😂خدایی؟؟؟ترکیدم از خنده

هیچی دیگه از مچ تا بازو النگو دارم😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

البته تو طلافروشی امانت گذاشتم😂😂😂😂😂😂

فقط 24 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

همیشه مامانش اینا خونشونن برم جلو مامانش نپتون بیارم ننشم ی دونه میزنه دم ک.و.ن.م میگه پاشو خودتو جم ...

تنها گیرش میاری بالاخره یجا 😂😂😂😂😂😂😂اونجا امتحان کن😂😂😂😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2215

اگه مورد ناراح کننده ای بود

همیشه با این جمله شروع کنید ی چیزی میخام بگم ولی نمیدونم بگم یا نه

یا مثلا ی چیزی شده

تا ذهنیت داشته باشه برا هر چیزی

بعد او دیگر هیچ چیز مهم نیست💔🚶‍♀️   R                            خدایا میشه تمومش کنی،خستم                                         مادر هم نشدم ک🖤(سقط🥀)                                             
2050

یه تاپ با یقه بااااز بپوش با یا سوتین دکلته قرمز بشین جلوش سیب‌زمینی رنده کن 😁 خودش به حرف میاد 

شوخی کردم 

مردا کلا سه حالت دارن یا گرسنشون یا خستن یا خوابشون میاد یا..... میخان همین هیچوقت وقت حرف زدن ندارن مخصوصا من که ۷ صبح میره ۹ یا ده شب میاد

اره حتمأ کنجکاو شدم

امتحان کن 

اما به گزینه اولت حتما دقت کن بعد 😂😂😂😂گرسنه تنشنه خوابالو نباشه 

اعصابشم اروم باشه😂😂😂😂😂😂بعد شیطونک وار برو تو کارش😂😂😂😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه تاپ با یقه بااااز بپوش با یا سوتین دکلته قرمز بشین جلوش سیب‌زمینی رنده کن 😁 خودش به حرف میاد&nbs ...

باعرض شذمندگی این شد۴حالت😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ای کاش منم مثل شما درست رفتار میکردم

منم خیلی واسم سخت بود از دست کارها و رفتار هاش توی مستی مریض شدم تصور کن توی عروسی مختلط جلوی 800نفر آدم زد در گوشم چون فقط احساس کرد ک ناراحت شدم مشروب خورده این کوچیک ترین کارش بود اون موقع 4ماه بود ک ازدواج کرده بودیم خیلی غرورم شکست

عضو گروه آبی 🍋🍐🍎🥑 وزن شروع57/55 🍎🍋 هدف اول52🍏🍇هدف دوم50 🍇🍏🥬🥒 هدف سوم ۴۸🥒🥬 . تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۰/۹/۱۸خواستن توانستن است💪💪💪
1718