2204
2217

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2240

هندی بلدی حرف بزنی

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.

حالا همه شدن صنم ر 

زیبایی یک زن را باید از نگاه او دید ، زیرا چشمان یک زن دروازه ی قلب اوست ، جایی که عشق در ان زندگی میکند تلاش نکنید انسان موفقی باشید ، برای با ارزش شدن تلاش کنید  زندگی درباره ی یافتن خود نیست ، درباره ی ساختن خود است شما تبدیل به ان چیزی می شوید که به ان فکر میکنید

کمد دیواری باشی؛مادر نباشی😭😭😤😤👈👈خدایا ما داریم هزینه زندگی کردن توی نیویورک رو میدیم😎،ولی امکاناتمون در حد شعب ابی طالب هم نیست😭این انصافه؟                                           😭حییییف اونهمه خوبی واسه آدم بی لیاقت😭                                          عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین) ایپی(ایپیلاسیون)  آقایی😈عجقم(عشقم)🙊عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧خا(خب)😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡کادر درمان😬کیوت😧پارتنر🐒تایپینگ(ننه قمر)
2238
2244

سریع بزار

دنبالیه دلیل برای پرواز بگرد حتی وقتی هزارتا دلیل برای سقوط داری🦅🍺برام مهم نیست مردم راجع به من چی فکر می کنن ، من با قانون های خودم از زندگیم لذت میبرم✌میتونی از من تقلید کنی..! ولی نمیتونی من باشی🇦🇶🍭•.• 
اصلا از رفتار هندیا و پاکستانیا تو رابطه خوشم نمیاد به شدت آویزونن اما خب بسیار باهوش و باسواد

سواد و هوششون به ‌پای ایرانیا نمیرسه. فقط پر تلاشن چون جمعیتشون زیاده باید تلاش کنن بجایی برسن

1718