2726

صبح تا شب تو خونم در حال بچه داری و شوهرداری و شیر دادن و پوشک عوض کردن. دوس دارم جایی میرم استراحت کنم و یکم ریلکس کنم. کسی هم خونم میاد خودم ظرفامو میشورم و به مهمون میگم شما بشین اومدی مهمونی. حالا یه سوال دارم. من مادرشوهرمم میاد نمیزارم کارکنه و ظرف بشوره. الان چند سری هست خونش میرم من ظرف نمیشورم. این کار درسته یا اشتباه؟ اینم بگم جمعیتشون واقعا زیاده. پسر زیاد داره. بخوام بشورم واقعا کمرم میشکنه.. ظرفشویی اش هم چون کوچیکه فقط خودم جا میشم که بشورم .. کمک ندارم.شما جای من بودید چه میکردید؟؟ واقعا دوس ندارم میرم مهمونی کارکنم. اما مادرشوهرم سری پیش سر سفره داشت به شوهرش و شوهرم تیکه مینداخت که من کلفت هستم و فقط باید غذا بپزم و ظرف بشورم! که فکرکنم منظورش من بودم..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

درک نمیکنم لذت بردن بنظرم به نشستن نیست دور هم ادم میگه میخنده حالا کارم میکنه احتمالا به شدت از کار خونه خسته ای و میخوای مهمونی که میری یک وعده دغدغه نهار شام نداشته باشی

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

اگه تنهایی ظرف میشوره کمکش کن بالاخره سنی ازش گذشته فرق میکنه باشما،،ماهم دوست داریم توی مهمونیابشینیم ولی نمیشه دیگه،،مادرشوهرمن خونه من کارنمیکنه ولی من اگه خونش کارنکنم وحشی میشه

2706