2726

اره بابا میشه سعی کن ساعت مطالعتو کم تر کنی با تعداد استراحت بیشتر و هر جا خسته شدی عمومی بخونی مثل دینی و قرابت و اینا 

میشه واسه اینکه یه عشق پاک و ازدواج خوب و اونجوری که دلم میخواد رو تجربه کنم دعام کنید ؟ ❤️

من سرما خوردم دو هفته پیش تایم مطالعم شد هر یه ساعت یه ربع اینا استراحت به اکثر درسا هم رسیدم یه سه روز هم جبرانی بزارم اکی میسه 

میشه واسه اینکه یه عشق پاک و ازدواج خوب و اونجوری که دلم میخواد رو تجربه کنم دعام کنید ؟ ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ببخشید چند ساعت در روز میخونین؟  رشتتون چیه

تجربی ام  بین ۹ تا ۱۱ ولی پیش میاد مثلا در هفته یه روز خیلی خسته باشم ۵ ساعتم بخونم

وزیر جدید امروز توییت زده بود حالا احتمالش هس حذف بشه خدا رو چه دیدی !

برادر گرامی نه اصلا همچین چیزی نمیشه خیالتون راحت الان رشته های پزشکی دندان و... فقط باید از سد کنکور عبور کنی وگرنه دیگه هیچ راهی نداره من زمانی ک هفتم بودم میگفتن میخواد حذف بشه ولی اصلا خبری نشد

2706