2726
عنوان

نامزدم اعتیاد خیلی وقت پیشش رو ازم مخفی کرده بود

| مشاهده متن کامل بحث + 320 بازدید | 26 پست

منم معتقدم با توجه به اینکه مطمئنی چن ساله دنبالش نرفته بهش یه فرصتِ دوباره بدی ولی به هیچ عنوان باهاش تماس نگیر اون باید ازت عذرخواهی کنه بابتِ پنهان کاریش...اشتباه از ایشون بوده...

دخترا احساسی تصمیم نگیرید اگه برکرده به اون آقا و ازدواج کنن ایشون ممکنه بازم میل به مواد داشته باشه ...

نمیدونم الان اصصصلا بهش نمیاد سابقه منفی داشته باشه بیش از 10 ساله پاکه تست هم گرفتیم حتی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببنظرم اولین اصل هر رابطه صداقته و بعد از پذیرفتن هر اشتباه بعدش گذشت پیش میاد . چشم پوشی کار درستی ...

حرفتون رو قبول دارم اما یخورده سخت گیری ضروریه اما بستگی ب موضوعشم داره، این توی ی دوره ایی کاری کرده ک پشیمون شده و برگشته و اینم بدون اینایی ک یبار اعتیاد رو تجربه کردن و مدت زیادی از ترکشونم میگذره بهتر میتونن در اینده با مشکلات زندگی کنار بیان چون اعتیاد خودش تا مرز فروپاشی ادمارو پیش میبره، امیدت ب خداباشه و ی فرصت دوباره بهش بده ایشالله ک زندگیتون پایدار میشه 

ساکن‌:پائـیز🔮  ڪوچہ:مهــر🍁  پلاڪـ5ــ📬
2728
اینم شنیدم متاسفانه 😒😒

برادرشوهرم معتاده سالی دوبار ترک میکنه..زنش همیشه گریه میکنه میگه بزرگترین آرزوم اینه ترک کنه..فک کن سه دهنه مغازه چن تا ماشین همشون دود شدن رفت هوا..ب خاطر اعتیاد..تا معتاده اصن کاری ب رن و بچه نداره..ب تریاک معتاده ن مواد صنعتی ..اونایی ک صنعتیه ک خیلی وضعشون بدتره

دعا کنید خواهرم و داداشم ازدواج کنن و خوشبخت بشن ممنون💖
گذشته خیلی دور نامزذت نباید اینقد بهم بریزه شما رو ، و لازمم نیست از گذشته و خطاهایی که کردین بهم بگ ...

موضوع من اینه گذشته رو بیخیال اصلا

رفتیم سر خونه زندگی  ، فامیلای مشترکمون از من نپرسن شوهرت هنوزم اعتیاد داره یا ترک کرده ... از شوکش سکته میزنم و فاتحه ...