2726

اصل ماجرا رو از دیگران شنیدم . تا صحت قضیه رو از دهن خودش شنیدم خیلی قاطی کردم و کات ... نمیدونم چرا الان منتظرم ازم عذرخواهی کنه بش فرصت بدم ولی پا پیش نذاشته نه پیام نه زنگ . خیلی قبول داشتمش اما با فهمیدن این جریان فکر میکنم بدرد هم نمیخوریم موندم چیکار کنم

واقعا خوب کاری کردی... ادمی الان پنهان کرده بدون خیلی چیزا رو میتونه پنهان کنه

هدفم این روزا لاغر شدنه.... 1400/08/01___80کیلو....1400/09/09___74.15کیلو...1400/09/24___72.950کیلو... 1400/09/30___73.600❌❌... 1400/10/20___72.200...          1400/10/30__71.750... 1400/11/4___70.600.... 1400/11/20___69.850....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اگه مدت طولانیه ک ترک کرده بهش فرصت بده، اینم بدون اگه مخفی کرده حق داشته کار شاخی نکرده ک بیاد بگه ...

هنوز مخفی کاریشو اشتباه نمیدونه با اینکه گفته بودم نقطه ضعفمه . چ بخششی و چ فرصتی عاخه:/

هنوز مخفی کاریشو اشتباه نمیدونه با اینکه گفته بودم نقطه ضعفمه . چ بخششی و چ فرصتی عاخه:/

ببین هیچوقت کسیرو واسه گذشته ایی ک داشته سرزنش نکن الانه ک مهمه، اگه واقعا دوسش داری و دوست داره فرصت بده بهش هرانسانی شایسته ی فرصته دوباره‌س، اینم بدون شاید واقعا خوشبختت کنه، و اگه جواب منفی بدی ممکنه باز توی گذشتش غرقش کنی

ساکن‌:پائـیز🔮  ڪوچہ:مهــر🍁  پلاڪـ5ــ📬
ببین هیچوقت کسیرو واسه گذشته ایی ک داشته سرزنش نکن الانه ک مهمه، اگه واقعا دوسش داری و دوست داره فرص ...

اصلا دنبال سرزنش نبودم فقط از اینکه از اعتمادم سواستفاده شد عصبانی و ناراحتم . من نباید از بقیه موضوعی که چند سال از زندگیش بوده رو بشنوم . کاش خود خودش میگفت

اصلا دنبال سرزنش نبودم فقط از اینکه از اعتمادم سواستفاده شد عصبانی و ناراحتم . من نباید از بقیه موضو ...

بهش حق بده خودت رو بزار جای اون، اعتیاد چیزی نیست ک راحت بخوای ب یکی بگی من قبلا داشتم مخصوصا اون فرد کسی باشه ک قرار عمری باهاش باشی، پیش خودش فک کرده اگه بگه قطعا دیدت نصبت بهش تعقییر میکنه، اعتیاد مسئله پیچیده ایه حتی بدتر از قتله من اگه اعتیاد داشتم و ترک میکردم دوست نداشتم کسی بفهمه، یعنی حاضر بودم قتل رو گردن بگیرم اما عشق زندگیم نفهمه ک من اعتیاد داشتم اینقد حس حقارت ب ادم دست میده، ب اینم فک کن شاید بعدها قصد داشته بهت بگه موقعی ک خیالش از بابت شما راحت شده باشه

بهش حق بده خودت رو بزار جای اون، اعتیاد چیزی نیست ک راحت بخوای ب یکی بگی من قبلا داشتم مخصوصا اون فر ...

یکی دیگه هم همینو بهم گفت

اوکی باشه من زود جوش اوردم ولی شما باشی نمیای از دلخوری دربیاری طرفو ؟ میذاری خودش فکراشو کنه و با دید یه فرد مخفی کار بیاد جلو و بکه بخشیدمت

بهش حق بده خودت رو بزار جای اون، اعتیاد چیزی نیست ک راحت بخوای ب یکی بگی من قبلا داشتم مخصوصا اون فر ...

ببنظرم اولین اصل هر رابطه صداقته

و بعد از پذیرفتن هر اشتباه بعدش گذشت پیش میاد . چشم پوشی کار درستی نیس حداقل تو این مورد

عزیزم هرکی معتاد باشه ترک کنه خیلی احتمالش زیاده دوباره برگرده اگه زندگی بهش فشار بیاره یا یه بهونه ای دستش بیاد..پس بهتر کات کردی

دعا کنید خواهرم و داداشم ازدواج کنن و خوشبخت بشن ممنون💖

دخترا احساسی تصمیم نگیرید اگه برکرده به اون آقا و ازدواج کنن ایشون ممکنه بازم میل به مواد داشته باشه 

حالا این وسط یه بچه هم بیاد 

تکلیف چیه 

جوونی و زندگی خودش نابود میکنه فقط 

من که باشم فقط به خودم فکر می کنم نه اون واقعا حق داشتی باااید بهت میگفت 

حالا اگه دختر خانم اعتیاد داشت و ترک کرد و پنهان کرد هم همین نظر داریدک

وقتی پول حرف میزنه حقیقت سکوت میکنه
یکی دیگه هم همینو بهم گفت اوکی باشه من زود جوش اوردم ولی شما باشی نمیای از دلخوری دربیاری طرفو ؟ می ...

ببین هر ف دی ی اخلاق و رفتار خاص خودش رو داره و همینجورم غرور، من باشم واسه اینکه ثابت کنم میام جلو، اما شاید شما ی حرفی زدی ک گزاشته خودت با موضوع کنار بیای

2706