2726
عنوان

#نی نی یار شب

83 بازدید | 9 پست

چرا الان برای تاپیک انحراف جن سی اول تذکر دادید به تعلیق

و تعلیق نکردید همون اول

من یه کاربری داشتم همون اول تعلیق کردید ی سوال راجع ب بلوغ جنس ی پسرم پرسیدم اون موقع

💙عضو گروه آبی💙۱۶/11/140۲👣وزن اولیه ۷۱🌀هدف اول 68🐾هدف نهایی60✈️خیلی برام دعا کنید از چشم و زبان بد به دور باشیم اطرافیان اذیتمون میکنن دعامون کنید مارو رها کنن و دست از سر زندگیم بردارن و دوستمون داشته باشن💙کارهمسرم درست بشه💙سلامتیمون💙عاقبت بخیر شدن بچه هام💙

چجوری تکش کنم 

💙عضو گروه آبی💙۱۶/11/140۲👣وزن اولیه ۷۱🌀هدف اول 68🐾هدف نهایی60✈️خیلی برام دعا کنید از چشم و زبان بد به دور باشیم اطرافیان اذیتمون میکنن دعامون کنید مارو رها کنن و دست از سر زندگیم بردارن و دوستمون داشته باشن💙کارهمسرم درست بشه💙سلامتیمون💙عاقبت بخیر شدن بچه هام💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

#نینییارشب

چجوری تاپیک و حذف کنم 

اینجا برا بعضیا فضای مجازی نیست فدراسیون تخلیه عُقدَس 🙄😐👋🏻   ...................................................................................    جوری زندگی کن که انگار هیچ کس دیگه ای جز خودت نیست که به تو کمک کنه ...! 🤍🦋                                                          ‌‌‌‌                                                            
چجوری تاپیک و حذف کنم  

لینک تاپیک مورد نظرتونو بذارید اینجا👇فقط روزی ی دونه نی نی یار حذف می کنه ...متن اول تاپیکم بخون گلم ...

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5285114/لینک-حذف-تاپیک-و-پست-های-درخواستی

#نینییارشب

بستگی به موضوع و طرز بیان محتوا داره

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
بستگی به موضوع و طرز بیان محتوا داره

باور کنید از این مودب تر گفتم

حالا ی چندنفر حرف بد زدن گناه من چیه!! من ک ادامه ندادم حرفشون

تا اومدم بجنبم قفل کنم لغو دسترسی نوشت