2737
2734

برادر شوهرم معتاده شوهرم به من نگفته هر هفته یا دوسه روز یک بار براش پول فرستاده شما بودین چیکار میکردین

از ترکنشهای داخل اپ گوشیش فهمیدم چه طوری برخورد کنم که دیگه نفرسته 

بگی هم میگه اختیار پولمو دارم😐

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

از پست ها تعجب میکنم 

زندگی مشترک یعنی همه کار دو طرف به هم مربوطه پول منو تو نداره اون پول برای جفتشونه پس به استارتر هم مربوطه 

نمی‌دونم چیکار کنی من بودم دیوونه میشدم 

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙

اگه زندگی شما به خاطر کمک مالی به برادرش فلج بشه اره ولی وقتی حتی شما تو زندگیتون کمبود مالی رو اصلا حس نکردید و فقط از تراکنش متوجه شدید یعنی از شما و فرزندتون نزده و کم واسه شما نگذاشتن

از پست ها تعجب میکنم  زندگی مشترک یعنی همه کار دو طرف به هم مربوطه پول منو تو نداره اون پول بر ...

پس ببخشید دستشویی رفتنشون هم بهم مربوطه ؟؟

زن و مرد از مالشون برای خودشون حقی دارن ، اگه مرد نیازخانوادش رو برطرف کنه باقی پولش ماله خودشه 

تنها ایراد شوهره ایشون پنهون کاری بوده 

درخواست دوستی قبول نمیکنم
از پست ها تعجب میکنم  زندگی مشترک یعنی همه کار دو طرف به هم مربوطه پول منو تو نداره اون پول بر ...

دقیقا چون به اون داده میدونم پس نمیده

یه بارم پسرش برده بود دکتر که قدش بلند شه خواهر شوهرم گفت بهم خیلی ناراحتم نمیدونم چجوری بگم که من راضی نیستم که خرج زن وبچه اون بده

2706