2328
2330

از دو طرف سوپزایز شدگ و دوتا کیک دارم الان بنظرتون تاحمعه خراب میشه؟  چون جمعه مهمون دارم گفتم اگه بشه بمونه تااون موقع خیلی خوب میشه

پختشون رو ک مطمئنم مال امروز بوده

چیکار کنم ایا

خراب میشه بنظرم

نباید تو دنیایی که: “چایی سبز بعد از جوشوندن زرده و چایی سیاه قرمز، ۷ تیر ۶ تا تیر داره، کولر گازی با برق کار میکنه و اَره برقی با بنزین، خواجه کرمانی شیرازیه و صائب تبریزی اصفهانیه و ستار همدانی تبریزی، ۳ تفنگ دار ۴ نفرن، عطاری ها عطر ندارن و قهوه خونه ها قهوه نمیفروشن،‏هزارپا ۶۰ تا پا داره، اچار فرانسه مال انگلیسه، با قاشق چای خوری چایی نمیخورن، جعبه سیاه هواپیما نارنجیه، ۵۱ بر ۱۷ بخش پذیره، نوشابه زرد و ماهی قرمز نارنجی‌” به کسی اعتماد کنی.                       goftino.com/c/BVamgS  

خراب که نمیشه ولی دیگه به خوبی اولش نیست 

تا سه روز من نگه داشتم تا به حال

Cheers to me 🥂                                                         عاشقِ خود شدن شروع یک زندگی رمانتیکِ مادام العُمر است ...💙

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2334
مزه بدی میگیزه یا خشک. میشه؟ 

مزه اش تغییر نمیکنه فقط خشک میشه و خامه اش سفت میشه

Cheers to me 🥂                                                         عاشقِ خود شدن شروع یک زندگی رمانتیکِ مادام العُمر است ...💙
2336