2726
عنوان

خواستگار با این شرایط از نظر شما چطوره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 440 بازدید | 23 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسی میشه از اینبعد هم ببینی ک اگ اهل رفت و آمدی ممکنه اذیت شی,چون شاید همسرت ب رفت و آمد عادت نداشته باشه و جایی نره بالطبع شمام منزوی میشی 

در مورد این قضیه باهاش حرف بزن

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                
2728

نظر منم مثل شماس ما خودمون کم جمعیتیم ولی نه به این شدت

دوس دارم بچه دار اگه شدم دوسه تا عمه و دوسه تا عمو داشته باشه با جاری هم سر و کله میزنم ولی فک کن میری خونه مادر شوهرت ففط تو هستی و تو حرفی برا گفتن با یه پیرزن نیس ولی اگه جاری باشه باز دو کلمه اون متلک میپرونه چار کلمه مادر شوهر میگه😂😃🙁

https://abzarek.ir/service-p/msg/669607
😅😂😂 خواهر خودمم متاهله میگه خوشبختی یعنی جاری نداشته باشی ولی من همش فکر میکردم جاری دارم

بعد ازدواج بجای جاری ومادر شوهر وخواهر شوهر ک نداری به مامانت وخالتو ابجیت گیر بده بعد بیا تاپیک بزن حوصلت سر نره  

وقتی جوابتو نمیدم یعنی نظرتون برام مهم نیست . خودتونو خسته نکنید . 
راست میگی😅😂😅

باور کن درست میگه. بخدا من ۹ تا عمه دارم سال به سال یکیشون احوالمو نمیگیره. عمو و دایی هم هنوز یک بار محبتی ازشون ندیدم

به آیندت و خوشبختی خودت فکر کن

اونوقت واسه بچه هات سنگ تموم بذار

وقتی تو زندگیت ارامش داشته باشی میتونی از همه لحاظ به بچت برسی 

درضمن شما که میگی خانواده شما پر جمعیته پس بچه ت تنها نیست

😅😂😂 خواهر خودمم متاهله میگه خوشبختی یعنی جاری نداشته باشی ولی من همش فکر میکردم جاری دارم

اره والا خواهرت راست میگه، جاری من با همکاری شوهرش مالمونو بالا کشید برای خودش بهترین زندگی رو داره وهمیشه حسادتاش هستن تو زندگیم.خواهر شوهر هم تعریفی ندارن.خیلی شرایط خوبی داره خواستگارت

میشه لطفا صلوات مهمونم کنید