2237
2217

دوستان جدا از اخلاق و اینا که میدونم الان همتون میخواین بگین،شرایطشو میگم بیینید چطوره 🥺

تک فرزنده

کم جمعیت هستن کلا یه دایی داره که داییشم باز تک فرزند داره رو هم خانوادهاشون به ۱۰ نفر نمیرسه

مامانش فوت شده،فقط خودشه و باباش

خاله و مامان بزرگ هم نداره اصلا

وضعشونم تقریبا خوبه خب طبیعتا هرچی دارن مال ایشونه 

کار هم تو شرکت استخدام شده اونجاس

ماشین هم رانا داره،به نظرتون بد نیست اینقدر تک و تنها بودن حتی مادر هم نداره🥺ما خودمون پرجمعیتیم باز کلی خاله عمو عمه دایی دارم خیلیی زیادیم برا همین به نظرم عجیبه اینقدر تنها بودن کاش حداقل یه خواهر یا برادر داشت.

من مطمئنم تا اخر سال ۱۴۰۰ به آرزوم رسیدم😍😍خدایا شکرت که داری منو به آرزوم میرسونی دوستت دارم😍😍

خوبه

مگه میخوایید فوتبال بازی کنید ک جمعیت برات مهمه؟؟😐😐

من براش احسن الخالقین بودم ولی اون اکثر الخالقین رو دوست داشت 🥀      آرامش خودتو فدای بیشعوری دیگران نکن🌈       ولی این زندگی بهم یه وطن بدهکاره که توش به زندگی کردن فکر کنم نه به رفتن💔       کسی چه میداند چند نفر در بستر هایی جدا از هم، یکدیگر را در آغوش گرفته و به خواب رفته اند؟!🖤        تا حالا به این فکر کردین که هر سال بدونِ این که بدونیم از سالگرد مرگ خودمون رد میشیم؟!🙂     از لحاظ روحی نیاز دارم دچار غم غربت بشم🥺😐💙      من تو هر چی که بدست آوردم و از دست دادم خدا رو دیدم💛   goftino.com/c/BVamgS 

تو رو خدا آرزوهای خودتون رو به بچه‌ها تحمیل نکنید. همه قرار نیست مهندس و دکتر بشن.

من بچه‌ام رو توی کلاس‌های مهارتی مثل داستان نویسی، تئاتر اونم با لیلی رشیدی و حتی دایناسورشناسی فرستادم تا همه چیز رو تجربه کنه و علاقه خودش رو پیدا کنه.

کلاساشون خیلی باحال و جالبه و تنها کلاسیه که پسرم خودش با علاقه شرکت میکنه.

اینم لینک دوره هاشون اگه خواستی یه نگاهی بهشون بنداز.

2215
بچسب بهش رهاش نکنی  بهترینه والا

بچهام دو روز دیگه بی کس هستن نه عمه ای عمویی مامان بزرگی هیچی🥺

من مطمئنم تا اخر سال ۱۴۰۰ به آرزوم رسیدم😍😍خدایا شکرت که داری منو به آرزوم میرسونی دوستت دارم😍😍
2238
شانس درخونتونوزده 

😅😂😂 خواهر خودمم متاهله میگه خوشبختی یعنی جاری نداشته باشی ولی من همش فکر میکردم جاری دارم

بچهام دو روز دیگه بی کس هستن نه عمه ای عمویی مامان بزرگی هیچی🥺

حالا بچه های من از هر کدوم دو جین داره 

چه شانسی داره 

من که از همه عمه و دایی یکی ده تا دارم  دو ساله عمومو ندیدم کجا جلو افتادم؟؟؟؟

🐞زبان قدرت آفرینش مرگ و زندگی را دارد🐞
بابا عاااالیه همین خوبه هرچه پرجمعیت تر دردسر بیشتر 

اره ما پرجمعیتیم دعوا خیلی داریم ولی خب شیرینی های خودشم داره نمیدونم شاید چون من از بچگی تو جمعیت زیاد و شلوغی بودم تنهایی اینا برام اینقد عجیبه

حالا بچه های من از هر کدوم دو جین داره  چه شانسی داره  من که از همه عمه و دایی یکی ده تا ...

راست میگی😅😂😅

2233

اسی میشه از اینبعد هم ببینی ک اگ اهل رفت و آمدی ممکنه اذیت شی,چون شاید همسرت ب رفت و آمد عادت نداشته باشه و جایی نره بالطبع شمام منزوی میشی 

در مورد این قضیه باهاش حرف بزن

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                        تاپیک حس ششم ببینم گزارش میزنم ✌️اینم خودش ی مدل مبارزه با جهله
2051