2703
2553
عنوان

بچه ها با خانوادم خیلی مشکل دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 274 بازدید | 19 پست
بگو من مثه تو خرابکار و با هزارتا پسر نیستم

من با این حال مجردم شات گرفته از عکسا پروفم میگ عکس خودت میزاری ازت آتو دارم ب پدر مادر هم گفت 

تو برنامه ها هم با اکانت مختلف مزاحم میشه من نمیدونستم اونه 

اکانت فیک پسر بود هی پیام میداد من حالت ندارم جواب بدم

من با این حال مجردم شات گرفته از عکسا پروفم میگ عکس خودت میزاری ازت آتو دارم ب پدر مادر هم گفت  ...

چقدر بیشعوررر اونفدر بیکاره که  دنباله اتو گرفتن از توعه😨😨

چرا هیچی بش نمیگی چرا هیچی ب بابات نمیگی با گریه و زاری بگو ولم کنین بزن خاهرتو بکش کتکش بزن

با ارزوی رهایی از ارزوها... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چجوری میونتون باوشوهرت بهم زد اجی؟

من کلا باعث جداییم با خیلی ها شد تا میفهمید کسی منو دوست داره منم دوستش دارم سریع سعی میکرد ما ب هم نرسیم 

گفتم ک نامزدم پسر خالم بود چنان دخالت کرد تو رابطمون پسره گذاشت رفت 

بعدش نامزد شدم با شوهر قبلیم تو نامزدیمون با اینکه صیغه خوندیم خیلی زورش میومد وقتی رفت آمد داشتیم عقدمونم خو همش یک ماه بود سریع رفتیم 

دیگ هی پیام میداد ب شوهرش از کلمات منفی استفاده میکرد هی میومد دو بهم زنی دو طرف میکرد آخرش ما رو قهر داد بعدش نمیذاشت ب همدیگه برگردیم مثلا با اینکه شوهرم بود می‌گفت باهاش چت نکنی ی وقت ، میخواست سردمون کنه خودش هی میگفت سرد بشن با هم هی از قانون جذب منفی استفاده میکرد بهش اعتقاد داشت من میدونم شر و وره ولی بحثم اینه بدجنسیشو نشون داد ...

آخرش شوهرم بم گفت من دیگ نمیخوامت ، الان خانوادم همش میگن مگ تقصیر ماعه خودش نخواستت منم دهنم گل گرفته میشه

2456