2410
2553
عنوان

بچه ها با خانوادم خیلی مشکل دارم

274 بازدید | 19 پست

من تو مجردیم یک سوم آزادی خواهرام نداشتم راحت دوست پسر میگرفتن با دوستاشون بیرون میرفتن و خیلی کارای دیگ 

بعد من ک بزرگ شدم ن اجازه داشتم با دوستام برم بیرون ن هیچی اجازه هیچی ندارم زندانی کامل ، با اینکه زندانیم باز بم تهمت میزنن 

خواهرم خیلی زندگیمو پاشونده مثلا یبار باعث طلاقم شد ی نشونم خراب کرد ... هیچکس پشتمو نگرفت هیییچککسسسس

الانم افتادم گوشه خونه باز اجازه ندارم جایی برم یا با کسی صحبت کنم و هیچی 

الان نمیدونم باید چکار کنم اجازه هم نمیدن مستقل بشم خواهرام سرم رئیس بازی در میارن دخالت میکنن زندگیامم ک خراب کردن شرط می‌بندم چون مجرد هستم بیشتر از این زندگیمو خراب نکردن وگرنه کار ب پنج بار هم میکشید چون خیلی دو بهم زنن و انرژی منفی میفرستن برا آدم 

پدرم ی مرد سنتی مادرمم پشت دختراش میگیره 

بابام روانیمون کرده خانواده سخت گیری دارم 

ینی خواهرامم دخالت میکنن و هی میگن محدودش کنید 

من ۲۰ سالمه دیگ هی نپرسید اگرم زود ازدواج کردم زوری شوهرم دادن اصلا تو خانواده فکر کنم همه از من بدشون میاد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

منم زندگیم تا حدودی شبیه گفته های تو هست این که خانواده خودت بی ارزشت کنن و حرف ها و گفته هات رو بزارن پای بی عقلیت واقعا ادم رو داغون میکنه من چه اشک ها که نریختمواسه دخالت و بیمحلی ادمای دورو برم 

واییی چ بد بشین قشنگ حرف بزن بگو مشکلوت با من چیه😡😡😡

انگار خوششون ازم نمیاد

خیلی اذیتم میکنن 

مثله ی تیک اشغال انداختنم دور 

خواهرم با این همه ضربه ک بم زده هی هر روز تجاوز عاطفی بهم میکنه باز هم دنبال آتو خراب بازی از منه ، خیلی آدم پستیه من با اینکه زندگیمو خراب کرد هیچ کاریش نکردم

2714
خب این کارو کردم دیدی چی شد باعث طلاقم شدن هیچکس پشتم نبود  برنامه دارم بعدا متاهل شدم کلا راب ...

ایشالا اینبار ک ازدواج کردی نزار باعث طلاق شن! تا خودت قبول نکنی نمیتونن جدات کنن

به آرزوهایم قول رسیدن داده‌ام💪💚
میگم چطور باعث طلاقت شد؟

دو بهم زنی فتنه گری 

همش هم با شوهرم چت میکرد حرف میزد نامزدمم پسر خالم بود هی دخالت میکرد تو رابطمون ک نرن پیش هم و... اونم گذاشت رفت 

الان باز افتاده هی شات میگیره می‌فرسته میگ من این آتو دارم اون آتو دارم

انگار خوششون ازم نمیاد خیلی اذیتم میکنن  مثله ی تیک اشغال انداختنم دور  خواهرم با این ه ...

بگو من مثه تو خرابکار و با هزارتا پسر نیستم

با ارزوی رهایی از ارزوها... 
2706