2410
2553

بچها ما مستجریم وضع مالیمون خوبه 

زندگی مون در رفاهه 

ولی ماشین نداریم و خونه نداریم شوهرم اصلا اهل پس انداز نیست 

خواهرشوهرم مجرده ی گوشی خریده انقد بمن پز گوشیشو میداد و بچم میرفت نزدیک گوشیش داد میزد ک دست نزن گرون خریدم ۲۲ تومن پول گوشیمه و....

امشب فهمیدم شوهرم پولش داده 

چرا مردا انقدر نفهمن 

بهش گفتم ینی انقدر بدبختی ک اندازه ی بچه کوچیک عقل نداری بدبخت تو یه ماشین زیر پات نداری رفتی برای اون عنتر گوشی خریدی حالم ازت بهم میخوره 

زد یه پارچ سر سفره رو شکست و رفت حموم درم قفل کردا داره فیلم میبینه

برق خاموش کن وای فای قطع کن تا اون تو خفه بشه 

بنظرم خوشبختی یعنی وقتی صبح همسرت ❤نگاهت میکنه لبخند میزنی😊 پتومیکشی روسرت لبخند رولبت☺ چشمات میبندی 😉خوشبختی یعنی بچه هااز خواب بیدارمیشن 🤪باصدای مامان گرسنه م بازسرت از زیر پتودرنمیاری🤭 ولی باز باصدای بچه ها لبخندت پررنگ تربشه☺ چون دلت برای صداشون تنگ شدخوشبختی یعنی اون دوتا پسرکوچیک ازخواب بیدارشدن شروع کردن دعواکردن🥴 بخاطراینک کدومشون بیان بغلت وتوبازپتوروسرت ولبخندمیزنی😚 وخوشبختی یعنی وقتی پسربزرگت صدات میزنه مامان 🙎دومی صدات میزنه مامانا🧒وسومی صدات میزنه مانا👶 ومن اون لحظه هزاربرابراحساس خوشبختی میکنم سخته ولی بازخداروشکربرای همچین نعمت های که خداوند منولایقشون دیده 🙏همه خوشبخت هستن حتی با یه لبخندزیبا قدرلحظه هاروبدونیم 😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

برای خواهرش خریده، کسی که از بچگی باهاش بوده

۳۳ سالمه،۳۳ ساله تو کرجم،۳۳تا تاپیک میزنم،جون ۳۳تا کاربر گزارش نزنید،۳۳روز دیگه خودم میرم،امیدوارم ۳۳ روز دیگه به ارزوهاتون برسید،اونوقت به ۳۳نفر کمک کنید،همه تاپیک هام طنزه چقدر خوبه اگه بدت اومد بدون توهین خارج شی  
برق خاموش کن وای فای قطع کن تا اون تو خفه بشه 

جنایتکار 😂

زیبایی یک زن را باید از نگاه او دید ، زیرا چشمان یک زن دروازه ی قلب اوست ، جایی که عشق در ان زندگی میکند تلاش نکنید انسان موفقی باشید ، برای با ارزش شدن تلاش کنید  زندگی درباره ی یافتن خود نیست ، درباره ی ساختن خود است شما تبدیل به ان چیزی می شوید که به ان فکر میکنید
2706