2726

اره میگه ولیییییی قرارمون اینه هیچوقت حرمتشونو نشکنیم و تو روشون چیزی بگیم

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

اره همیشه 

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

آره اما میفهمم که رنج میکشه واسه همین به روش نمیارم حرفشو پیش نمیکشم آخه میگم اون چیکار کنه؟ اگر مادر من اشتباه کنه میتونم بندازمش دور؟ فقط خورد میشم اونم همین حس رو داره منصفانه اس که آدم فقط تاوان اشتباهات خودشو بده واسه همین به خاطر کارهای خانواده اش ازش حساب نمیکشم دلم میسوزه

اره ولی همش میگه مادرمن بی نهایت ساده و خره اگه حرفی میزنه از سادگیشه  ....ولی خداشاهده جزو یکی از باسیاست ترین و فضول تریناس ....

از دردسخن گفتن و از دردشنیدن باادم بی درد، ندانی که چه دردیست😔 ازته دلت برای همه منتظرها و من دعاکن  مرسی دوستم...
2706