2726
عنوان

رفتم خونه دوستم ماکارونی مونده بهم داد🤕

| مشاهده متن کامل بحث + 1869 بازدید | 62 پست

من بودم بهش میگفتم نون پنیر و کره بیار بخوریم یا املت درست کنیم ، با دوست مگه باید تعارف داشت ؟ 

من بمیرم هم ماکارونی مونده نمی‌خورم 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

من ماکارونی درست میکنم از قصد بیشتر میزارم فرداشم بخوریم چه عیب داره؟! ده روز قبل که درست نکرده،شما که حساسی نمیرفتی خونش حتی با اصرار

الهی به حق بزرگی نامت و بخشندگیت ما را غرق در سلامتی،خوشبختی،آرامش،سعادت،عشق،وفاداری،ثروت،رحمت،برکت و روزی....بفرما🙏🏻

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دیگه اون موقعه نمیتونست غذا اماده کنه که . اصلا خودت ساندویچ میگرفتی میگفتی ناهار مهمون من

بابا وضعشون توووپه توووپ میتونس ی چیزی بگیره

کاربری و تاپیک ها همش مال ی نفر نیست⁦🙏
2728
شما که از قبل دعوت نبودی چه اشکال داره، آدم با دوستش که این حرفا رو نداره

خودم ک نرفتم ب زور منو برد.بعد کلاس همیشه میشه سر ظهر ی بازم رفتیم خونه ما سر ظهر بود من سریع برنج درست کردم کباب درست کردم سالاد ژله 

چیییی شنیدی

مثلا دوسته یه خانومی که هم دانشگاهیش بود میخاست بیاد خونشون اینم بهش گفته بود میدونم این چندروزی خونه خواهرت برنج خوردی بخاطر همین‌من الویه درست میکنم برات.یا یکی دیگه میگفت مادرشوهرش چون فسنجون درست نکرده بود دعوا و داد و بیداد شده بود.یا مثلا دفعه ی اول میرن خونه کسی طرف براشون غذای ساده میزاره با وجود وضع مالی اوکی

خب چون سرزده رفتی نباید توقع داشته باشی شاید دفعه دیگه برات تدارک ببینه  من خودم بودم دوستمو ی ...

نخیر من همیشه کلی بهش رسیدم خیلی بهم برخورد

وا چه آدمیه  من خیلی برا مهمون ارزش قائلم

شما لابد گوشت پخته شده ی فریز شده بهش میدید     

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
منوووو میگی اینووو ک شنیدم چنگال تو دستم خشک شد🤐😂

وا چرااا ما همیشه روز قبل درست میکنم فردا  شوهرم  میبره

و خدایی که به شدت کافیست،به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود، خدای خوبم سالهای انتظارم طولانی شده اینقدر زیاد که دیگه دوست ندارم بشمارم ولی هنوز به لطفت امیدوارم، میگن وقت سحر موقع استجابت دعاست توفیق هرروزشو بهم بده خدا جانم، عزیز مادر برا داشتنت دلی را به دریا زدم کسی که از اب هم واهمه داشت منی که هیچ دارویی نمیخوردم وقت مریضی، تو این سالها کلی امپول ودارو مصرفکردم که بیایی بشی عزیز دلمون بیا که خیلی چشم انتظارتیم  

خب نگفته ناهار بیا خونه ام که بیرون بودین

گفته غذام هست خسته شدین باهم بخورین

جای تشکرته!

به نظرم شما زیادی پرتوقعی

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
خودم ک نرفتم ب زور منو برد.بعد کلاس همیشه میشه سر ظهر ی بازم رفتیم خونه ما سر ظهر بود من سریع برنج د ...

ببخبال چون همه عین هم نیستن.. مقایسه نکن.. عوضش دفعه بعد که اومد خونه تون تو هم در همین حد براش بزار

هر کس حریم الهی را نگه دارد خداوند او را از بن بست رها میکند و به او روزی میدهد از جایی که گمان نمی برد... 
2706