2204
2217
عنوان

یعنی تو نی نی سایت 😐😐😔😔

442 بازدید | 54 پست

بدترین چیزی که تو عمرم دیرم تو نی نی سایت بود یعنی طرف حتی به خدا هم اعتقاد نداشت😐😐 ، به حدی برام وحشتناک بود که حد نداشت 

یعنی باحجاب وبی حجاب و اهل هر دین و مذهب و گناهکار و پاک همه به خدا اعتقاد دارند.

این یعنی از خیانت، کودک همسری و مادری و خودکشی و هرچیزی بدتر بود خیلی برام وحشتناک بود الان حتی فکر هم میکنم بدم میلرزه

خدایا خودت کمک کن و ببخش و عاقل کن

دختری در من ساز امیدواری می نوازد🌹🌿

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2240
خب عیسی به دین خود موسی به دین خود

اوناهم خدا رو قبول دارم 

چه زیباست این نصیحت شهدا:    ما از حلالش گذشتیم، شما از حرامش بگذرید...   https://harfeto.timefriend.net/16369778896632  آرزو جان پیاماتو میخونم اینو بدون تو همیشه تو دعاهام هستی❤ کوثر جان فراموشت نمیکنم ❤ حنا جان الوعده وفا پیغام ها رسونده شد❤

آره منم خیلی وحشت کردم و براش تاپیک زدم و سپس همه اومدن خوردنم آماده خورده شدن باش😂😂

https://harfeto.timefriend.net/16428841073959 تاپیک های روانشناسی💜،کتابخوانی❤️،تاریخ💛،فیلم🧡،تگم کنید مرسی دوستان🙏🏻من متخصص این چندتام💙

دیگ دین همه اینا هم خدا داشت😐😐

دعا کنید کنکورمو خوب بدم😭                                      کمی مهربان تر از آنچه لازم است اونی ک واقعا عاشقته ازت عکس قدی نمیخواد عکس از بچگیت میخواد که بخنده و بهت بگه بچمون چقدر بانمک میشه اگ به تو بره:)مکالمات منو مغزم: حاجی تورو جدت به چیزایی که هیچ وقت قرار نیست اتفاق بیوفته انقد فک نکن   
2050

منم دیدم عزیزم این افراد زیادن ک حتی ب وجود خدا اعتقاد ندارن متاسفانه

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با عشقم بحثم شد ی ویس خالی برام فرستاد گفتمش این چیه گفت این یعنی دیگه بات حرفی ندارم        رفتم مایو بخرم، فروشنده بهم میگه واسه استخر میخوای😐گفتم نه چند روز دیگه عروسی دعوتم میخوام منحصربفرد ظاهرشم!!😂 تیکر بارداری نیست😘

اصلا حرف من دین نیست، یعنی حتی خدا هم....

دیگه واقعا از آدما انتظار ندارم اونا این همه نعمت خدا رو میبینن میگن نیست چطوری فقط در برابر کمی از خوبی من خوبی کنن

دختری در من ساز امیدواری می نوازد🌹🌿
2233

یعنی میخواستی نباشه اینجوری این اتفاقایی ک گفتی بیرون نینی سایت نشنیدی نی نی سایتی هام همون آدم های عادی بیرون هستن جای اینجا گفتن دعا کن خوا هممون رو به راه راست هدایت کنه

فقط 27 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضای خدا پای آرزوهاتون 🥰 تیکر رسیدن به آرزوم😍خداجونم پناه هممون باش❤💚💙💛💜❤
2241