2703
2553

پریودی؟

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
اچ پی وی چیه دیگه 🥲

عزيزم بدترين چيز اينه كه خانم ها نميدونن اچ پي وي چيه و خيلييي ها هستن دارن و نميدونن ، چون علائم نداره .يكيش خود من اچ پي وي ١٦ داشتم و نميدونستم اتفاقي فهميدم و كارم حتي به جراحي دهانه رحم رسيد اگر نميفهميدم بعدا سرطان رحم ميشد و هيچ سابقه مريضي اي هم ندارم ٢٨ سالمم هست . ولي خانما هيچ اطلاعاتي راجع بهش ندارن خيليييي بده ، خود منم نميدونستم چيه ، تو گوگل سرچ كن 

عزيزم بدترين چيز اينه كه خانم ها نميدونن اچ پي وي چيه و خيلييي ها هستن دارن و نميدونن ، چون علائم ند ...

عزیزم تو روخدا خودت برام خلاصشو بگو اصن سر در نیوردم تو گوگل 

فقط برا زن هاست؟

اون دونه زگیل تناسلی شما زدید.؟

چه شکلیه ؟

علائم این مریضی چیه؟

درمانش چیع؟

دارم از استرس میمیرم

آدما چهار دسته‌ان:یا ممدن یا علی یا فاطمه یا زهرا                بقیه دوستای اینان😐😕😂
عزیزم تو روخدا خودت برام خلاصشو بگو اصن سر در نیوردم تو گوگل  فقط برا زن هاست؟ اون دونه زگیل ...

نه دوست من چرا استرس آخه ، ببين اچ پي وي يا زگيل تناسلي انواع مختلف داره نوع كم خطر زگيل ميزنه نوع پرخطر دهانه رحم رو درگير ميكنه و اصلا هيچ علائمي نداره ، براي همين چون اين اتفاق واسه خودم افتاده به همه پيشنهاد ميدم تست اچ پي وي بدن . براي من درمانش جراحي بود ، يه ذره از دهانه رحمم رو برداشتن كه ديگه پيشرفت نكنه. چون اول اچ پي وي باعث ايجاد سلولهاي پيش سرطاني ميشه بعد ها پيشرفت ميكنه سرطان ميشه ، خيلي هم زياد شده ،من اصلا نميخوام با اين حرفا كسي رو بترسونم. فقط دوس دارم خانمها بدونن و اين تست رو حتما انجام بدن . بايد اطلاع رساني شه همه بدونن چيه برن تست بدن ، به خدا من چند ساله ميرم دكتر يه عالمه خانم ريخته ناراحت ، كه اصلا اين چي بود !! همينجوري هنگن.

من کل ماه این درد و دارم نمیدونم چه مرگمه

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!
2706