2737
2734

؟؟؟؟

به هیچ کس و هیچ چیز تو زندگیت تکیه نکن جز خودت منتظر نباش کسی کنارت وایسه و دستتو بگیره هیچوقت..! آدما اون چیزی که فکر میکنی نیستن...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اینکه زیاد از شب یلدا نگیم درسته رسم و خوشحالیه اما تو همین نینی ساتیم خیلی ها ب فکر نون شبشونن و اینارو ببینن دلشون میشکنه

صدای تو همانند صلیب‍‍ی ست ،❣کہ مسیحی را به آن آویختن..!
2738

من امروز رفتم آتلیه عکس انداختم.....احتمالا تو خونه یه سفره جمع و جور بندازم.....سفره سنتی دارم....یه بافت قرمز هم دارم.....دیگه چی؟؟؟؟؟  

من یک دختر به ظاهر مغرورم .........میخاستم اسم کاربریم خانم گل باشه.........اشتباه تایپی شد  
ما که قراره تو باشگاه یلدا بگیریم من قراره ژله سه رنگ طرح هندونه ببرم:| دهنم سرویسه

برای چند نفر ؟ 😄😄😃

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
ما که قراره تو باشگاه یلدا بگیریم من قراره ژله سه رنگ طرح هندونه ببرم:| دهنم سرویسه

اسونه ک منم میخوام درست کنم از چند روز قبل درس میکنی؟

به هیچ کس و هیچ چیز تو زندگیت تکیه نکن جز خودت منتظر نباش کسی کنارت وایسه و دستتو بگیره هیچوقت..! آدما اون چیزی که فکر میکنی نیستن...

تولد همسرمم هست ولی هیچ ایده ای ندارم فعلا

تنهایی و غربت دیگه ایده نمیذاره واسه ادم که🙁

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
تولد همسرمم هست ولی هیچ ایده ای ندارم فعلا تنهایی و غربت دیگه ایده نمیذاره واسه ادم که🙁

غذایی ک دوست داره رو درست کن از در اومد اهنگ بزار با کیک برو جلوش براش برقص بقلش کن