2733
2734

نمیدونم چرا اینجوری فکر میکنم اما خیلی دوست دارم شال و کلاه بپوشم ب نظرتون ضایع نیس؟؟؟اگه پیجی دارید ک کلاه بفروشه بذارید برام

اگه فا..ل خواستی درخواست بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگه دوست داری بذار

حالا اکه حساسی فکر میکنی جلفه موهاتو خیلی بیرون نذار اونوقت سنگینتره

زندگی همینه، حذف شدن و حذف کردن آدمایی که دوستشون داشتی. هیچ چیز قطعیت نداره، به حرف‌ها و حال لحظه‌ای اطمینان نکنید.

بستگی داره تو چطور استایلی داری.

مثلا برای یه آدمی که تا دیروز چادر داشته امروز کلا بزاره خب جلفه اما اگه اسپرت پوش بودی خب اشکال نداره موهاتو گردنتو بپوش

بسم رب الزهرا🌼

کاری وکه درشانته انجام بده.

ممکنه دلت یوقتایی بخاداز خط قرمزابگذره،نمی تونی همراهیش کنی

دیدم یکی شال یاروسری داشته از کلاه وشالگردنم استفاده کرده.

بهتره درهرصورت سروگردنت پوشیده باشه.

اسی منکه روسری وترجیح میدم

2738
کاری وکه درشانته انجام بده. ممکنه دلت یوقتایی بخاداز خط قرمزابگذره،نمی تونی همراهیش کنی دیدم یکی ش ...

الان ک فکر میکنم باید گردنمم پوشیده باشه میبینم نمیشه باید شالم بندازم ک خیلی اعصاب خورد کنی میشه

بستگی داره تو چطور استایلی داری. مثلا برای یه آدمی که تا دیروز چادر داشته امروز کلا بزاره خب جلفه ا ...

من همه جور تیپی میزنم گاعی چادر گاهی اسپرت اما خب ن ارایش زیاد دوست دارم ن اینکه جاهای حساس بدنم مثل گردن و میان تنه مشخص بشه

نه بابا خیلی خوشگله من ست دارم با دستکش  هر چی دوست داری بپوش اول آخرش به کسی مربوط نیست

ن ب کسی مربوط نیس اما ما پایین شهریم دلم نمیخواد مثلأ یکی ک در شأن من نیس بهم متلک بگه امروز بااینکه زیر پالتوم ی بافت بلند پوشیده بودم پالتومو باز گذاشته بودم ی مرد ۵۰ساله زل زده بود ب..... گفت جوووووون حالم ب هم خورد

2706