2726
اختلال هورمونی سبب تیرگی میشه. نوره تیزبر بودار خیلی خوبه برا زیربغل و کل بدن ب مرور سفید و کم مو می ...

ووویی گفتی نوره تنم لرزید چندروزپیش زدم اخ بدجور سوختم چقدبدبود

دنیای من ریحانه ورضا😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بمال بزار بمونه

تا چند دفه بزنیم. چند ساعت بمونه؟؟ هر چند روزیو

خیییلیییی دوست دارم. خیلی. میمیرم براتتتت دوست دارم به کللل دنیا بفهمونم که چقد دوست دارم و برام عزیزی. از ته دلم عاشقانه دوست دارم. تا آخر دنیا دوست دارم.تا آخر آخره دنیا. دنیاها بیادو بره دوست دارم. . 

منم اولین بار سوزوندم بدجور عین پنگوئن راه میرفتم😁الان دیگ استاد شدم😁

گــر قــیامت قــصه بـاشد، مـن کــجا بــینم تـو را... 💔🖤
2728

اتفاقا امشب کلی مطلب خوندم .. ی بنده خدایی تو همین نی نی سایت میگفت که سرکه سفید با آب قاطی میکنه و هربار بعد اینکه میره دستشویی اسپری میکنه .. سرکه باید خیلی کمتر از آب باشه ک نسوزونتت ته ظرف و چند برابر آب .. 

بعد طهارت اونو اسپری میکنی و بعد خشک میکنی نمیشوری ‌.

میگفت ی هفته ای جواب داده 

حالا سرچ کن راهکار پیدا کردی لایک کن 

صابون سفیدآب و صابون زردچوبه هم میگن خبه

شاد باش بخندی میگذره ناراحتم باشی میگذره پس بخند که حداقل به خوشی بگذره    

بد استفاده کردی عزیز بعد از پریود بلافاصله نزن مثل خامه باید باشه ب محض شل شدن پایه موها باید برداشته بشه بعدش صابون نباید بزنی با شامپو بدن بشوری

بد استفاده کردی عزیز بعد از پریود بلافاصله نزن مثل خامه باید باشه ب محض شل شدن پایه موها باید برداشت ...

نه پریود نبودم.فکرکنم زیاد گذاشتم شش هف دقیقه موند.وای چقدتجربه بدی بود.نه ازصابون نبوداولش که زدم نسوختم موقع برداشتنش سوختم

دنیای من ریحانه ورضا😘
2706