2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خيلي زياد...

میدونی خیلی درده میفهمم که چی میگی چون مادر خودم هم مادرشوهرش خالش بود و خیلی اذیت شد با اینکه مادرم خیلی مهربونه همیشه دلم واسه مامانم میسوزه 😔😔

عشق در یک کلام همسرم و دوتا بچه هام 😍😍😍
میدونی خیلی درده میفهمم که چی میگی چون مادر خودم هم مادرشوهرش خالش بود و خیلی اذیت شد با اینکه مادرم ...

عزيزم

ممنون ك همدردي كردي با من و درك ميكني

متاسفانه من بيشتر از مامانم الان از مادربزرگم متنفرم

و انتقامشو هم ميگيرم

🤍💋
2738
 انقدر در حقم خوبی کرده ، مثلا زمان زایمانم به خاطر کرونا خونمون کسی جز مامانم نیومد . ۱۰ روز ش ...

مادر ش

وهر منم خوبه

خیییلیییی دوست دارم. خیلی. میمیرم براتتتت دوست دارم به کللل دنیا بفهمونم که چقد دوست دارم و برام عزیزی. از ته دلم عاشقانه دوست دارم. تا آخر دنیا دوست دارم.تا آخر آخره دنیا. دنیاها بیادو بره دوست دارم. . 

زنگ زد دفاعمو تبریک گفت😐 برگام ریخت! ببین دیگه من چقد تباهم ک ب ی تبریک مادرشوهر سوپرایز میشم!

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

هنوز مادر شوهرم نشده ولی خیلی هوامو داره😅❤

«فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ»«خدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود»امیدوارم همینقدر قشنگ براتون بخواد❤🌱خدایا صلاحتو با حاجت دل من یه گره کور بزن❤️
زنگ زد دفاعمو تبریک گفت😐 برگام ریخت! ببین دیگه من چقد تباهم ک ب ی تبریک مادرشوهر سوپرایز میشم!

😂😂😂😂👀از اين شياطيني ك ذر قالب مادرشوهر در ايران پخش شده اند اين حركن خيلي   خيلي حركت خوبيه

🤍💋
2706