همین ک توی زندگی عروساش دخالت نمیکنه بالاترین خوبی هست و خیلی مهربونه

توی زندگیت هروقت حس کردی برای در یاد موندن نیاز ب یادآوری داری ، اجازه بده تا فراموشت کنن، این اسمش احترام ب خود است دوست من🫶
اوووم موهام تاپایین کمرمه اولین باری که دید پا شد برام اسفند دود کرد 😌

وووووييييي عززيزممممم

منم موهام تا پاييين كمرمه انگار واسه من اسفند دود كرد انقد از كامنتت ذوق كردم

🤍💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

انقدر در حقم خوبی کرده ، مثلا زمان زایمانم به خاطر کرونا خونمون کسی جز مامانم نیومد . ۱۰ روز شام و ناهار درست میکرد تو سینی با مخلفات میفرستاد برامون . 

واقعا بشینم از خوبی هاش بگم یه صبح تا شب زمان میبره .

خیلی وقتاحرصمودرمیاره ولی خیلی ازکارامم انجام میده مثلادنبه برام روغن میکنه سبزی قورمه سبزیمومیده کله پاچه وگوشت ومرغ وماهی برام پاک میکنه بسته بندی میکنه  

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖
خیلی وقتاحرصمودرمیاره ولی خیلی ازکارامم انجام میده مثلادنبه برام روغن میکنه سبزی قورمه سبزیمومیده کل ...

مهم اينه ك خوبياش ب بدياش ميچربه يا بدياش ب خوبياششش عزيزم هيشكي خوب مطلق نيست

🤍💋

چند وقت پیش یکی از فامیلای دورمون سر تعداد بچه کلی حرف بار من کرد

به همسرم گفتم و اون هم زنگ زد به شوهر طرف و باهاش دعوا کرد

این موضوع یه جوری به گوش مادر شوهرم رسید،زنگ زد به مامان من و شماره داییمو که اون فامیله ازش حساب میبره رو گرفت و با داییم دعوا کرد که این دختره چیا گفته و چه فشاری به عروسم وارد کرده و اینا.آخرشم گفت دهن این دختره رو ببند تا بیشتر از این دهن من باز نشده

شوهرم بعدا اینو به من گفت.عشششششششق کردم😂😂

مادر شوهرم خیییلی زن آرومیه.اصلا نمیتونم تصور کنم اینارو چطوری گفته!

Bir gün tüm hayatın gelecek.Gözlerinin önünden geçer,Yani görülmeye değer bir şey yap
انتظار نداشتم اخرش اينجوري تموم شه😐

خودمونم تو شوک هستیم 

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤

خانواده من مخالف ازدواجم بودن تو مراسم عقدمم نبودن چون یه دفعه ای شد سر خونه زندگی رفتنمون مادر شوهرم با اینکه خونشون بزرگ نبود و خودشون خیلی اذیت میشدن یه اتاقشون رو به ما داده 1ونیم سال

2706