2733
2734
عنوان

تو روح کسی

895 بازدید | 43 پست

که بلاگر روزمرگیو مد کرد.

خدایی فازشون چیه یکی بود استوری گذاشت دارم سینک میشورم عاشق شستن سینکم😐

بانوی شلخته هم که از بی نظمیش و شلخته بودنش خوب پول ب جیب میزنه سریک سال نشده پولدارشد

زن شاهرخ استخری که دیگه دهنمونو سرویس کرد از بس فاز مهربونی و پاوی برداشت فقط یه نگاه ب کلیپی ک امین فردین ازش داد بیرون بندازین...

اونا هیچ 

اینایی ک فالومیکنن واسشون فن پیج میزننو چی بگیم دیگه🥴

واستا ببینم کوش کوش کوش👀 کجا دررفت وووش ووش ووش🤤 چقد ناز بود موش موش موش🤤😲🤩 همه کارا از دم تاپ ناچ😝تاپ ناچ😝 پاره کردم قاچ قاچ قاچ قاچ😂 فردا رو بیخیال تا هست امروز🌺 به هرحال هرسال برگا رنگ میگیرن ی چند ماه سبز🌿آخر با زرد میمیرن🍂تابستون رفت سرما تنمو افتاده کرد❄ توی خماری و صبر عین معتاد کرک🤤 ولی زیر گریه پاییز خیس نمیشیم🌦زمستونم سوییس نریم میریم پیست دیزین🛹 بهارم که هوا ابر فقط بوی خوب داره☁️که داره به ما میگه تابستون توراهه🏝 زندگی میکنیم امروزو انگا فردایی نیست🌙💃نمیخوام برم زوده😃این داستانمونه🌙با تو داغونم خوبه😍🌙💎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

به قول دوستمون

فقط فن پیجاشون اه اه🤢🤢🤢

🖤بابا جونم روحت شاد😞 الهم صلی الله محمد و آل محمد🖤•فقیر،به دنبالِ شادی ثروتمند.ثروتمند،به دنبال سادگی زندگی فقیر است.کودک،به دنبال آزادی بزرگتر.بزرگتر،به دنبال سادگی کودک.آنان که رفته اند،در آرزوي بازگشت.آنان که مانده اند،در آرزوی رفتن.خدایا...کدامین پل در کجای دنیا شکسته استکه هیچ کس به مقصدش نمیرسد؟♥️⃟   𝕎ℍ𝔼ℝ𝔼 𝔼𝕍𝔼ℝ 𝕐𝕆𝕌 𝔸ℝ𝔼 𝕄𝕐 ℍ𝔼𝔸ℝ𝕋 𝕀𝕊  هرجا باشی قلبم اونجاست . .! ❥ 

همینو بگو بارداری، آشپزیو...... انگار ما توانایی باروری نداریم یا آشپزی پیش پا افتاده بلد نیستیم اینجا حرف دوست پسر میشه پیف پیفه ولی زیر پست اونا که با پسرا تا آفریقا میرن دعای خیر و پایداری میکنن😂😒

گفتم:خدایا؟؟؟؟؟دلم را شکستند!!! گفت:هیس!!!!!!!!!! نگران نباش؛ آنها هم برای خوشبختیشان به آسمانم رو می اندازند.....
2706