2733
2734
عنوان

خیلی دوست دارم انگلیسی یاد بگیرم اما

| مشاهده متن کامل بحث + 283 بازدید | 21 پست
راه حلتو میگی چطوری؟ چون همینطوری بشیتی ببینی تاثیر نداره قطعا

اولش با زیرنویس فارسی میدیدم و یک فیلمو دوبار میدیدم بار اول با زیرنویس بار دوم بدون زیرنویس البته سطح فیلم پایین باشه مثلا سریال فرندز واسه شروع خوبه بعد که یکم بهتر شدم و ۵۰درصد دیالوگ هارو میتونستم بدون نگاه کردن به زیرنویس ترجمه کنم فیلم بدون زیرنویس میدیدم و بار دوم با زیرنویس فارسی اگه میخوای شروع کنی سریال فرندز کلمات ساده دای داره

خانوم دکترم🥰❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لطفا بگو چه جوری با چ روشی با زیر نویس فارسی دیدی 

اولش با زیرنویس فارسی میدیدم و یک فیلمو دوبار میدیدم بار اول با زیرنویس بار دوم بدون زیرنویس البته سطح فیلم پایین باشه مثلا سریال فرندز واسه شروع خوبه بعد که یکم بهتر شدم و ۵۰درصد دیالوگ هارو میتونستم بدون نگاه کردن به زیرنویس ترجمه کنم فیلم بدون زیرنویس میدیدم و بار دوم با زیرنویس فارسی اگه میخوای شروع کنی سریال فرندز کلمات ساده دای داره

خانوم دکترم🥰❤
اولش با زیرنویس فارسی میدیدم و یک فیلمو دوبار میدیدم بار اول با زیرنویس بار دوم بدون زیرنویس البته س ...

یه دنیا ممنونم عزیزم 😍🤚🏻 دیگه چ فیلم هایی اگر اسم شون توی ذهنت بود بنویس برام اگر نه ک فدای سرت

🍃﷽حَسْبُنَاالله‌وَنِعْمَ‌الْوَکیٖلْ...خُڋا‌ݕَڔٰاےِݦَݧ‌ْڬٰاڣٖیښٺ 🌼🍃
2728
یه دنیا ممنونم عزیزم 😍🤚🏻 دیگه چ فیلم هایی اگر اسم شون توی ذهنت بود بنویس برام اگر نه ک فدای سرت

سعی کن فیلم هایی با موضوع عاشقانه یا اجتماعی بگیری مثلا علمی تخیلی نگاه نکن سریال خاطرات خوناشام هم خیلی کمکم کرد😘❤️

خانوم دکترم🥰❤
اولش با زیرنویس فارسی میدیدم و یک فیلمو دوبار میدیدم بار اول با زیرنویس بار دوم بدون زیرنویس البته س ...

مرسی که توضیح دادی❤

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  تیکر رسیدن به اهدافمه!!                                                              سلام کلیشه کیدراما هستم درسته تکراریم ولی هنوز جذابیتای خودمو دارم 🤘                                                             کیدراما یه سبک زندگیه 😏😏                                                                                                                             اگه یک کیدرامر هستی باید بگم که راه ورود و درست اومدی اما خروجی نداریم😎✌                                                   میشه برا من و خانوادم ۵ تا صلوات بفرستی؟ ❤