2726

خیلی دوست دارم انگلیسی یاد بگیرم اما بابام نمیزاره برم زبانکده ی جورایی دراه میشه حسرت تابستون کلی برنامه زبان دانلود کردم اما خسته کنندس و نتونستم چیزی یادبگیرم😓

راه ی هست بشه تو خونه زبان یاد بگیرم

زندگی دشوار ترین امتحان است.بسیاری از مردم مردود میشوند چون سعی میکنند از روی دست هم بنویسند غافل از اینکه سوالات موجود در برگه ی هر کسی فرق میکند 

ار کتاباشو بخر و فیلم زیاد ببین موزیک خارجی داستاناشو بخون

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

لرنیت دانلود کن خیلی خوبه

روزای روشن خداحافظ/ همه عزادار سر به گریبون/مردا سر دار زنا تو زندون/ نه تو آسمون نه رو زمینیم/ انگار که خوابیم کابوس می بینیم/ نوبت میگیریم گیج و بی هدف/واسه مردن هم باید رفت تو صف                                                               https://harfeto.timefriend.net/16374966084948💫
چرا نمیذاره

میگه دختری پسربودی میزاشتم

یا میخوای با کی بری دوره(کلا ده دقیقه راه)

زندگی دشوار ترین امتحان است.بسیاری از مردم مردود میشوند چون سعی میکنند از روی دست هم بنویسند غافل از اینکه سوالات موجود در برگه ی هر کسی فرق میکند 
من با فیلم نگا کردن یاد گرفتم

میشه؟یعنی خوب یاد گرفتی یا دست و پاشکسته

میگه دختری پسربودی میزاشتم یا میخوای با کی بری دوره(کلا ده دقیقه راه)

تا کیی تبعیض؟دیگه خدایی زبان چه ربطی به جنسیت داره ؟؟

😑😑

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  تیکر رسیدن به اهدافمه!!                                                              سلام کلیشه کیدراما هستم درسته تکراریم ولی هنوز جذابیتای خودمو دارم 🤘                                                             کیدراما یه سبک زندگیه 😏😏                                                                                                                             اگه یک کیدرامر هستی باید بگم که راه ورود و درست اومدی اما خروجی نداریم😎✌                                                   میشه برا من و خانوادم ۵ تا صلوات بفرستی؟ ❤                                                                                                     
نمره ایلتسم شد ۹😬 رو هرکاری پافشاری کنی یاد میگیری 

راه حلتو میگی چطوری؟

چون همینطوری بشیتی ببینی تاثیر نداره قطعا

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  تیکر رسیدن به اهدافمه!!                                                              سلام کلیشه کیدراما هستم درسته تکراریم ولی هنوز جذابیتای خودمو دارم 🤘                                                             کیدراما یه سبک زندگیه 😏😏                                                                                                                             اگه یک کیدرامر هستی باید بگم که راه ورود و درست اومدی اما خروجی نداریم😎✌                                                   میشه برا من و خانوادم ۵ تا صلوات بفرستی؟ ❤                                                                                                     

اره یکی میشناسم زبان انلاین اموزش میده

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!
2706