2726
عنوان

بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 194 بازدید | 33 پست
انومالی ی ازمایش داره ۱۵ هفته ک سندروم ها بررسی میشه ی سونو سلامت جنین داره ۱۸ هفته همه چی بررسی میش ...

آزمایش خون؟خب من الان ۱۶ هفتم خون ندادم،باید ۱۸ هفته برم انومالی

خسته ترینم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ۱۷ هفته رفتم گفت زود اومدی واسه ۲۰ هفته سونو واسه تکامل مخچه برام نوشته

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
2728
باید۵شنبه برم واس همون استرس دارم

استرس نداشته باش توکل بخدا انشالله همه چی خوب باشه و دلت شاد بشه

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

استرس نگیر این سونوهاشده استرس خالص برامادر مطمئن باش سالم سالم همه جاشم تشکیل میشه ودیده میشه

من بچم کلیه هاش پیلکتازی خفیف داره انقدچندهفته گریه کردم وناراحت بودم امروزم سونودادم گفت چیزخاصی نیست اکثراپسرادارن بعداولین ادرارخوب میشن درصورتی که دکترقبلی بهم گفت شایدسندرومیه وبایدسقط بشه 

محمدشاهانم نفس مامان خیلی تنهام😭اندازه ی زمین واسمون هادلم برات تنگه پسرقشنگم چقدزودتنهام گذاشتی بعد۴سال اومدی فک کردم خوشبختیمون کامل شدباامدنت اماسهم من ازتوفقط۲ماه و۲۱روزبودمن اونقدرام که نشون میدم قوی نیستم برگردهمه کسم💔
توکلت به خدا باشه استرس نداشته باش،این دکترا چرت و پرت زیاد میگن فقط بلدن استرس به آدم بدن

دقیقا ، من ۱۸ هفته رفتم گفتن سر بچه کیست داره واقعا هم چیز مهمی نبوده من همش استرس داشتم تا ۲۶ هفته که رفتم از بین رفته بود ، الانم خداروشکر خوبه منتظره بدنیا اومدنشم

دقیقا ، من ۱۸ هفته رفتم گفتن سر بچه کیست داره واقعا هم چیز مهمی نبوده من همش استرس داشتم تا ۲۶ هفته ...

من و که سر غربالگری اول اسیر کردن گفتن سندروم داره انقد گریه کردم داشتم میمردم،وای باز انومالی وحشت دارم دیگه باید هفته دیگه انومالی با اکو قلب برم

خسته ترینم
2706