2733
2734
انشاله برای خودت و دخترای گلت آینده خوبی رقم بخوره.🌹🌹🌹

ممنون خواهرم الهی حاجت رواباشبن عزیزم

من برای دخترانم آرزوی خوشبختی میکنم مادرم هم برای من آرزوی خوشبختی کرده بود ومادرش هم برای مادرم. من یقین دارم روزی دختری ازنسل ماخوشبخت خواهدشد😔😔سایه جون مامان ساغرعمرمامان دلم برای بغل کردنتون تنگ شده خدایا منکه نشد ولی دخترام وخوشبخت کن التماست میکنم خداجون.دلم براتون پرپرمیزنه 😔😔😔😔روله بی توتک تنیام له تنیایی تنیاترم وختی یادت کفم روله جورچیلگ آگرگرم😭😭روله باوتازندگیم گشتی قربانی تماشات کم روله مگر ودیدارت دل خصه بارم شادکم😢😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سال ۶۱یه معلمی تو روستامون بود اسمش فریده بود اون موقع با مادرم دوست بود بخاطر همین اسمم گذاشتن فریده😃

میشه برای شادی روح شوهرم صلوات بفرستی ممنون میشم...مریم ۶۱ تعلیق شدم 
2728
عزیزم چرا حضانت رو نگرفتی؟ تا هفت سالگی با شما میتونستن باشن که

چون من کسی وندارم نگهشون داره😔😔بایدبرم سرکار که مخارج خونه و کرایه خونه و..دربیاد بیارمشون جایی ندارم تاازسرکارمیام بزارمشون وگرنه که روجفت چشمام میاوردمشون

من برای دخترانم آرزوی خوشبختی میکنم مادرم هم برای من آرزوی خوشبختی کرده بود ومادرش هم برای مادرم. من یقین دارم روزی دختری ازنسل ماخوشبخت خواهدشد😔😔سایه جون مامان ساغرعمرمامان دلم برای بغل کردنتون تنگ شده خدایا منکه نشد ولی دخترام وخوشبخت کن التماست میکنم خداجون.دلم براتون پرپرمیزنه 😔😔😔😔روله بی توتک تنیام له تنیایی تنیاترم وختی یادت کفم روله جورچیلگ آگرگرم😭😭روله باوتازندگیم گشتی قربانی تماشات کم روله مگر ودیدارت دل خصه بارم شادکم😢😢
ممنونم ک گفتی واقعانمیدونستم🌹❤

خواهش میکنم 🙏😍

بعدی منم، بعدی تویی و هیچکس براش اهمیت نخواهد داشت🤫🙂.     درخواست دوستی قبول نمیشه.        وقتی یه مرد سیاست به کار میبره میگن "باهوشه"،همون سیاست رو یه زن به کار ببره میگن "حیله گره"...                          وقتی یه مرد سر و صدا راه میندازه میگن"مرده دیگه" ولی یه زن  همون کار رو بکنه میگن "سلیطست"...      وقتی یه مرد رابطه برقرار میکنه میگن "زرنگه" ولیاگه یه زن رابطه داشته باشه میگن"هرزست"...                                                              

اسمم خیلی زشت بود همیشه بدم میومد کسی صدام کنه یا خودمو معرفی کنم شاهکار خواهرم با تایید مادرم بود

شوهرم اسممو تو شناسنامه عوض کرد اسم خشکل برام گذاشته 

خواهشا با خواب و نذر و برداشتن اسم امواتتون نامگذاری نکنید

2738
چون من کسی وندارم نگهشون داره😔😔بایدبرم سرکار که مخارج خونه و کرایه خونه و..دربیاد بیارمشون جایی ند ...

خودت دادی پس

دادگاه اجازه نداد که یه روز های مشخصی بچه‌ هارو ببنی؟

دلم‌ خیلی گرفت برات..

انشاءالله مشکلت حل بشه

Bir gün tüm hayatın gelecek.Gözlerinin önünden geçer,Yani görülmeye değer bir şey yap

نه از اسمم خوشوم نمیاد نمد کی انتخابش کرده اگر اسمم میزاشتن سیندرلا خ خوب بود 🤣🤣🤣😑🥀

اوکیع   میگم اوکیع عه   بسه   از اون مگس بیخاصیتی که تحقریم کرد متنفرم ، توهم متنفر باش دلم خنک شه   ❤
خودت دادی پس دادگاه اجازه نداد که یه روز های مشخصی بچه‌ هارو ببنی؟ دلم‌ خیلی گرفت برات.. انشاءالل ...

بخوام ببینمشونم نمیتونم چون خیلی ازم دورن اوایل همینجابودن هفته ای یکی دو روز میاوردمشون پیش خودم بعد4ماه مادرشوهر و رفت توکما اینام جمع کردن رفتن شهرشون هزینهاخیلی بالاست دیگه خودم وبکشم دوماه یبارمیبینمشون بخدانمیرسم ندارم وگرنه هفته یبارمیرفتم خداخودش می‌دونه چه آتیشی توقلبمه

پدر و مادرم چندتا اسم مورد علاقشون رو نوشتن و از برادرم که اون‌موقع دوساله بوده خواستن یک کاغذ رو برداره

اسمم مریمه 

اون اسم‌های دیگه هم مهناز و پریسا و سارا بودن

ای آن که دیگر ندارمت بدان که همچنان از اعماق وجود دوستت دارم ؛ بدان هرگز توان تکرار خاطرات مشترکمان با شخص دیگری را ندارم؛ من بعد از تو هیچ وقت نخواستم گذرم به کافه‌های فردوسی بخوره؛ بعد از تو همیشه با بغض از میدان کاج رد شدم؛ وقتی بعد از  تو رفتم شمال برای اولین‌بار دیگه از نگاه کردن به دریا لذت نبردم؛ دیگه توی تراسی که با هم هزارتا عکس داشتیم پام رو نذاشتم و حس می‌کردم اون خونه‌ای که با ذوق چیده بودیم برام قفسه ولی هنوز همه چیز سرجاشه چون بعد از تو هیچکس سلیقه‌اش مثل تو نشد .دلم خیلی برات تنگ شده برای دیدن صورت قشنگت که نمیدونم خاک سرد و بی‌رحم باهاش چکار کرده؟دلم خیلی برای لمس دست‌های گرمی که زیر خاک سرده تنگ شده.روزهای آخر بابت خیلی چیزها دلگیر بودم و نشد بیام پیشت و برای آخرین بار باهات وداع کنم چون باور نداشتم تو میری و فکر می‌کردم مثل همیشه میای و همه چیز رو از دلم در میاری...چون نشد خداحافظی کنیم داغ دلم هرروز تازه‌تر از قبل میشه حتی تو روز خاکسپاری نشد جمعیت رو کنار بزنم و بیام از ته دل گریه کنم و جیغ بزنم تا کمی سبک بشم و بغصم توی گلوم خفه شد آخه خیلی سخته که حتی نتونی اونقدری که دلت میخواد برای عزیز از دست رفته‌ات گریه کنی تا خالی بشی‌.کاش حداقل به خوابم بیای عزیزان لطفاً ازم نپرسید امضا در مورد چه‌کسی هست. ممنونم
2706