2726
چ معنی میده؟؟؟؟؟؟؟

به معنای لال و گنگه

بعدی منم، بعدی تویی و هیچکس براش اهمیت نخواهد داشت🤫🙂.     درخواست دوستی قبول نمیشه.        وقتی یه مرد سیاست به کار میبره میگن "باهوشه"،همون سیاست رو یه زن به کار ببره میگن "حیله گره"...                          وقتی یه مرد سر و صدا راه میندازه میگن"مرده دیگه" ولی یه زن  همون کار رو بکنه میگن "سلیطست"...      وقتی یه مرد رابطه برقرار میکنه میگن "زرنگه" ولیاگه یه زن رابطه داشته باشه میگن"هرزست"...                                                              

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
معنی اسمت به عربی یعنی گل  عربا به زهرا میگن زهُور یعنی گل ها

نگفتم معنیش بده میگم خوشم نمیاد اسم عربی روم باشه

من با هیچکس سر خدایش بحث نمیکنم چون خدای هر کس همان است که خرد او میگوید

اسمم رو بابام انتخاب کردن 

مادرم میخواستن فریبا باشه

ولی بابام مرسده گذاشتن چون برادرهام قبل از من اسمشون سروش ، سپهر و رسول بوده میخواستن مثلا هم صدا باشن 

خنثی هستم نه راضی ام نه ناراضی ؛حس خاصی ندارم

اسمم مرسده

تنــــــــــــــها کسی که میتواند ما را به خاک سیاه بنشاند ... یک دوست بسیار قابل اعتماد است  
متاسفانه.اره باخونواده پدریشون.

انشاله برای خودت و دخترای گلت آینده خوبی رقم بخوره.🌹🌹🌹

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹

هر دفعه به اینکه چجوری شد اسم من و خواهر بزرگم گذاشتن خندم میگیره تو خونه همه بحث میکردن اسم بچه چی باشه هر دو دفعه بابام برای من و خواهرم یهویی می‌رفت بیرون و هیچ کس نمی گفت کجا میری بعد که میاد خونه مامانم میگه کجا رفتی؟ میگه رفتم شناسنامه گرفتم مامانم با تعجب میگه چی گذاشتی؟ بابام شناسنامه میده دستش میگه اسما«اسم خواهرم» یا من «هانیه» گذاشتم ، جالبه ازش میپرسم چی شد اسم ما رو اینجوری گذاشتی میگه یادم نیست فقط یه چند تا اسم گذاشتن جلوم ثبت احوال منم یکی رو برداشتم😂😂😂😂😂😂همیشه منو و خواهرم میگیم اگه یبار تو عمرمون خوش شانس باشیم همون اسم گذاشتنمون بود

هر دم از این باغ بری می رسد / نغزتر از نغزتری می رسد
واقعانمیدونستم اخه تومختارخیلی بکارمیبردن

آره متاسفانه ولی چون یه فیلم تاریخی میساختن سعی میکردن واژه هارو هم بر اساس فرهنگ رایج اون زمان به کار ببرن. البته الان بیشتر عرب ها دیگه از این واژه به منظور تحقیر استفاده نمی کنن

بعدی منم، بعدی تویی و هیچکس براش اهمیت نخواهد داشت🤫🙂.     درخواست دوستی قبول نمیشه.        وقتی یه مرد سیاست به کار میبره میگن "باهوشه"،همون سیاست رو یه زن به کار ببره میگن "حیله گره"...                          وقتی یه مرد سر و صدا راه میندازه میگن"مرده دیگه" ولی یه زن  همون کار رو بکنه میگن "سلیطست"...      وقتی یه مرد رابطه برقرار میکنه میگن "زرنگه" ولیاگه یه زن رابطه داشته باشه میگن"هرزست"...                                                              
2706