2726

بله راضیم با هم فکری هم انتخاب کردن

غزاله

نامه    زن آمریکایی به زنان مسلمان/ گول نخورید و نجیب بمانید.   زن غربی پریشان و پشیمان است اما مجبور است ادای شادبودن را درآورد  زن غربی هویتش به تاراج رفته و گرفتار ظلمی گردیده است که یارای رهایی از آن را ندارد  ظلمی که «جوانا فرانسیس» نویسنده و روزنامه نگار زن آمریکایی به صراحت به آن اذعان کرده است . این زن مسیحی چند سال پیش به زنان مسلمان لبنان که در زیر آماج بمباران اسرائیل بودند نامه می نویسد و با رشک بردن به عفت و حیا و نجابت زنان مسلمان و بر شمردن ظلم بزرگی که به زنان غربی شده است از زنان مسلمان می خواهد در دامی که غرب برای آنان گسترده است گرفتار نشوند و به جای تقلید از زن غربی ،حافظ عفت و نجابت خود باشند.  این نویسنده آمریکایی در بخشی از این نامه می گوید: « ما زنان غربی شستشوی مغزی داده شده ایم که باور کنیم شما زنان مسلمان مورد ظلم واقع شدید. اما در حقیقت این مائیم که مورد ظلم واقع شده ایم، برده مُدهایی هستیم که پستمان می کند، نسبت به وزن و انداممان عقده ای شده ایم و گدای محبت مردانی هستیم که نمی خواهند رشد فکری یابند…در اعماق وجودمان می دانیم که سرمان کلاه رفته است.»《♡@hejab_va_efaf313 https://harfeto.timefriend.net/16369778896632

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه دوست داشته باشیش از همه سختی هاش برمیای مطمئن باش  نه قطعا استراحت هم داره شاید کم باشه و ...

مرسی که تایم گذاشتی

لایک کردنتون مشکلی ندارم .اگه مخالف نظرم هستین  می تونین ریپلای کنید من سعی نمی کنم شما را قانع کنم و به دیدگاهتون احترام میزارم لطفا شما هم همینطور باشید .و گفتگو می کنم که با دیدگاه و زاویای دید دیگران آشنا شم.واینکه لطفا مهربون باشین چون مهربونی تنها زبانیست که تمام موجودات اون رو درک می کنن .ودر آخر می دونم که خیلی غلط تایپی دارم😂😂😂. صرف نظر از رنگ پوستت ،نژادت ،مذهب و جنسیت و موقیعت اجتماعیت من دوست دارمو  برام مهم و با ارزشی .با تشکر از تایمی که برا مطالع گذاشتین 💛
2728
خواستن اسمو بزارن اصما و یا حانیه شوهر خالم ار تهران زنگ زده بزارین مریم .آخه بتوچه😂😂

اتفاقا اسم من هانیه است اسم خواهرم اسما است😂😂

هر دم از این باغ بری می رسد / نغزتر از نغزتری می رسد
این چن خط آخر رو واسه کی نوشتی؟

واسه دوتا دخترهام فرشتهای کوچولوم که دست زمونه یاری نکرد بیشترازدوسال براشون مادری کنم وبیمعرفتی شوهرم باعث جداییمون شد الانم کیلومترها باهم فاصله داریم وتب ندیدنشون هرشب می‌سوزم به امید اینکه مهیابشه بازببینمشون😔😔

من برای دخترانم آرزوی خوشبختی میکنم مادرم هم برای من آرزوی خوشبختی کرده بود ومادرش هم برای مادرم. من یقین دارم روزی دختری ازنسل ماخوشبخت خواهدشد😔😔سایه جون مامان ساغرعمرمامان دلم برای بغل کردنتون تنگ شده خدایا منکه نشد ولی دخترام وخوشبخت کن التماست میکنم خداجون.دلم براتون پرپرمیزنه 😔😔😔😔روله بی توتک تنیام له تنیایی تنیاترم وختی یادت کفم روله جورچیلگ آگرگرم😭😭روله باوتازندگیم گشتی قربانی تماشات کم روله مگر ودیدارت دل خصه بارم شادکم😢😢
این عر بی وعجمی روازکجادراوردین؟؟؟؟؟

؟؟؟؟ عربی نیست؟

مثل آینه یه اروپایی اسم بچش بزاره گیسو ، فوق العاده مسخره

من با هیچکس سر خدایش بحث نمیکنم چون خدای هر کس همان است که خرد او میگوید
واسه دوتا دخترهام فرشتهای کوچولوم که دست زمونه یاری نکرد بیشترازدوسال براشون مادری کنم وبیمعرفتی شوه ...

عزیزم خیلی سخته.طلاق گرفتین ؟اونا الان پیش پدرشون زندگی میکنن؟

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
اتفاقا اسم من هانیه است اسم خواهرم اسما است😂😂

چه جالب .ی ساعت فکر کردم اسما رو با کدوم س می نویسن😂😂😂😂

لایک کردنتون مشکلی ندارم .اگه مخالف نظرم هستین  می تونین ریپلای کنید من سعی نمی کنم شما را قانع کنم و به دیدگاهتون احترام میزارم لطفا شما هم همینطور باشید .و گفتگو می کنم که با دیدگاه و زاویای دید دیگران آشنا شم.واینکه لطفا مهربون باشین چون مهربونی تنها زبانیست که تمام موجودات اون رو درک می کنن .ودر آخر می دونم که خیلی غلط تایپی دارم😂😂😂. صرف نظر از رنگ پوستت ،نژادت ،مذهب و جنسیت و موقیعت اجتماعیت من دوست دارمو  برام مهم و با ارزشی .با تشکر از تایمی که برا مطالع گذاشتین 💛
عزیزم خیلی سخته.طلاق گرفتین ؟اونا الان پیش پدرشون زندگی میکنن؟

متاسفانه.اره باخونواده پدریشون.

من برای دخترانم آرزوی خوشبختی میکنم مادرم هم برای من آرزوی خوشبختی کرده بود ومادرش هم برای مادرم. من یقین دارم روزی دختری ازنسل ماخوشبخت خواهدشد😔😔سایه جون مامان ساغرعمرمامان دلم برای بغل کردنتون تنگ شده خدایا منکه نشد ولی دخترام وخوشبخت کن التماست میکنم خداجون.دلم براتون پرپرمیزنه 😔😔😔😔روله بی توتک تنیام له تنیایی تنیاترم وختی یادت کفم روله جورچیلگ آگرگرم😭😭روله باوتازندگیم گشتی قربانی تماشات کم روله مگر ودیدارت دل خصه بارم شادکم😢😢

اسم منو بابام انتخاب کرده ولی بابا بزرگم رفته برام شناسنامه بگیره با یه اسم دیگه گرفته اومده😐😳

اینه که دو اسمه شدم البته فامیل اسمی که بابام گذاشته رو صدا میکنن و من حسم اینه اون اسم واقعیمه

2706