2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بابام انتخاب کرده گلاویژ خودم دوستش دارم ولی خب یجاهایی هم به مشکل میخورم تلفظش براخیلیااسون نیست یس ...

عزیزم میشه راجب امضات بپرسم؟

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
آره عزیزم اسمش خیلی قشنگه اسم دختر خواهرم باران و اسمش رو خیلی دوست داره ۶ سالشه😍😍

جانم 

خدا حفظش کنه 

من وقتی جواب تست حاملگیم برام پیامک شد تو خیابون بودم 

مهرماه بود 

اولین بارون پاییزی دقیقا تو همون دقایق بارید 

زیر بارون به شوهرم زنک زدم گفتم حاملم 

خیلی خس و حال خوبی برام داشت 

2728
منم ۱ آذر به دنیا اومدم😍🌱

ای جان😍

مبارک باشه خوشگل خانم😍

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜

مامان و بابام هر دوتا شون انتخاب کردن  اره خیلی دوست دارم اسمم رو 😀💝

اَ اون دورا میاد بو تو😎😀 زومن گرگا همه رو تو 😎😀 اکیپ همه لات و لوتو 😎✌🏻😀 یعنی تو فقط بزن سوتو 😎😀  این فیکارو اَ من دور کن 😎😀 فقط اورجینالا رو جور کن 😎😀 یه لحظه منو بو کن 😂😎😀بویه موفقیته چشم حسودا رو کور کن 😎😀 الان من رسمن توپم😎😂 تازه رسیدم فضا بودم 😂😎😀 تیپم سر تا پا سیاه 😎😀که مچ کنم با فانتزیام😎😀
فعلا عمومی  رزیدنتم

سلام می تونم ی سوال بپرسم اگه دوست داشتی جواب بده  

من خیلی پزشکیو دوست دارم ولی خوب می ترسم از پسش بر نیام .خیلی سخته؟و اینکه میگن همش شب بیداری .کشیکارو می دونم ها منظورم اینکه همیشه اینجوریه .یعنی تفریح ؟خواب کافی ؟به هیچ وج ندارین ؟

لایک کردنتون مشکلی ندارم .اگه مخالف نظرم هستین  می تونین ریپلای کنید من سعی نمی کنم شما را قانع کنم و به دیدگاهتون احترام میزارم لطفا شما هم همینطور باشید .و گفتگو می کنم که با دیدگاه و زاویای دید دیگران آشنا شم.واینکه لطفا مهربون باشین چون مهربونی تنها زبانیست که تمام موجودات اون رو درک می کنن .ودر آخر می دونم که خیلی غلط تایپی دارم😂😂😂. صرف نظر از رنگ پوستت ،نژادت ،مذهب و جنسیت و موقیعت اجتماعیت من دوست دارمو  برام مهم و با ارزشی .با تشکر از تایمی که برا مطالع گذاشتین 💛
عزیزم میشه راجب امضات بپرسم؟

جانم عزیزم بفرمایین

من برای دخترانم آرزوی خوشبختی میکنم مادرم هم برای من آرزوی خوشبختی کرده بود ومادرش هم برای مادرم. من یقین دارم روزی دختری ازنسل ماخوشبخت خواهدشد😔😔سایه جون مامان ساغرعمرمامان دلم برای بغل کردنتون تنگ شده خدایا منکه نشد ولی دخترام وخوشبخت کن التماست میکنم خداجون.دلم براتون پرپرمیزنه 😔😔😔😔روله بی توتک تنیام له تنیایی تنیاترم وختی یادت کفم روله جورچیلگ آگرگرم😭😭روله باوتازندگیم گشتی قربانی تماشات کم روله مگر ودیدارت دل خصه بارم شادکم😢😢
2706