2237
2217
عنوان

اسمتون رو کی انتخاب کرد؟از اسمتون راضی هستید؟اسمتون چبه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 24307 بازدید | 689 پست
واسه دوتا دخترهام فرشتهای کوچولوم که دست زمونه یاری نکرد بیشترازدوسال براشون مادری کنم وبیمعرفتی شوه ...

عزیزم خیلی سخته.طلاق گرفتین ؟اونا الان پیش پدرشون زندگی میکنن؟

میشه برای شفا و سلامتیم ی صلوات بفرستی.
؟؟؟؟ عربی نیست؟ مثل آینه یه اروپایی اسم بچش بزاره گیسو ، فوق العاده مسخره

نگفت عربی نیست منظورم اینه چرادوگانگی میندازن 

منوتگ کنید وقتی تاپیک روانشناسی و معرفی کتاب زدید🙏♥️🌹
اتفاقا اسم من هانیه است اسم خواهرم اسما است😂😂

چه جالب .ی ساعت فکر کردم اسما رو با کدوم س می نویسن😂😂😂😂

با لایک کردنتون مشکلی ندارم .اگه مخالف نظرم هستین می تونین ریپلای کنید من سعی نمی کنم شما را قانع کنم و به دیدگاهتون احترام میزارم لطفا شما هم همینطور باشید .و گفتگو می کنم که با دیدگاه و زاویای دید دیگران آشنا شم.و اینکه لطفا مهربون باشین چون مهربونی تنها زبانیست که تمام موجودات اون رو درک می کنن .ودر آخر می دونم که خیلی غلط تایپی دارم😂😂😂.تک تک تونو دوس دارم و برام مهم و با ارزشین .با تشکر از تایمی که برا مطالع گذاشتین💛

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

عزیزم خیلی سخته.طلاق گرفتین ؟اونا الان پیش پدرشون زندگی میکنن؟

متاسفانه.اره باخونواده پدریشون.

من برای دخترانم آرزوی خوشبختی میکنم مادرم هم برای من آرزوی خوشبختی کرده بود ومادرش هم برای مادرم. من یقین دارم روزی دختری ازنسل ماخوشبخت خواهدشد😔😔سایه جون مامان ساغرعمرمامان دلم برای بغل کردنتون تنگ شده خدایا منکه نشد ولی دخترام وخوشبخت کن التماست میکنم خداجون.دلم براتون پرپرمیزنه 😔😔😔😔روله بی توتک تنیام له تنیایی تنیاترم وختی یادت کفم روله جورچیلگ آگرگرم😭😭روله باوتازندگیم گشتی قربانی تماشات کم روله مگر ودیدارت دل خصه بارم شادکم😢😢

اسم منو بابام انتخاب کرده ولی بابا بزرگم رفته برام شناسنامه بگیره با یه اسم دیگه گرفته اومده😐😳

اینه که دو اسمه شدم البته فامیل اسمی که بابام گذاشته رو صدا میکنن و من حسم اینه اون اسم واقعیمه

2233
چ معنی میده؟؟؟؟؟؟؟

به معنای لال و گنگه

درخواست دوستی قبول نمیشه.        وقتی یه مرد سیاست به کار میبره میگن "باهوشه"،همون سیاست رو یه زن به کار ببره میگن "حیله گره"...                          وقتی یه مرد سر و صدا راه میندازه میگن"مرده دیگه" ولی یه زن  همون کار رو بکنه میگن "سلیطست"...      وقتی یه مرد رابطه برقرار میکنه میگن "زرنگه" ولیاگه یه زن رابطه داشته باشه میگن"هرزست"...                                                              
2050

مامان بزرگم انتخاب کرده خوبه قشنگه ولی دلم میخواست اسمم چیز دیگه ای بود.

بیا این لحظه رو وصل کنیم به همزادش تو گذشته ی دور،انگار هیچ کابوسی این وسط نبوده،بیا برگردیم به نقطه ی صفر،انگار برگشتیم به اون روزا،نه خسته ایم،نه پیر،نه این همه زخم...

اسمم رو بابام انتخاب کردن 

مادرم میخواستن فریبا باشه

ولی بابام مرسده گذاشتن چون برادرهام قبل از من اسمشون سروش ، سپهر و رسول بوده میخواستن مثلا هم صدا باشن 

خنثی هستم نه راضی ام نه ناراضی ؛حس خاصی ندارم

اسمم مرسده

2239
متاسفانه.اره باخونواده پدریشون.

عزیزم چرا حضانت رو نگرفتی؟

تا هفت سالگی با شما میتونستن باشن که

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
Bir gün tüm hayatın gelecek.Gözlerinin önünden geçer,Yani görülmeye değer bir şey yap

هر دفعه به اینکه چجوری شد اسم من و خواهر بزرگم گذاشتن خندم میگیره تو خونه همه بحث میکردن اسم بچه چی باشه هر دو دفعه بابام برای من و خواهرم یهویی می‌رفت بیرون و هیچ کس نمی گفت کجا میری بعد که میاد خونه مامانم میگه کجا رفتی؟ میگه رفتم شناسنامه گرفتم مامانم با تعجب میگه چی گذاشتی؟ بابام شناسنامه میده دستش میگه اسما«اسم خواهرم» یا من «هانیه» گذاشتم ، جالبه ازش میپرسم چی شد اسم ما رو اینجوری گذاشتی میگه یادم نیست فقط یه چند تا اسم گذاشتن جلوم ثبت احوال منم یکی رو برداشتم😂😂😂😂😂😂همیشه منو و خواهرم میگیم اگه یبار تو عمرمون خوش شانس باشیم همون اسم گذاشتنمون بود

فقط کافیه یه اشتباه بکنی،کم عقل‌ ترین آدمای شهرم واسه نصیحت کردنت صف میبندن..!! چندین سال از وقتی بال هاتو پیدا کردی میگذره...اونا به من گفتن این یه پایان شاده پس چرا من گریه دارم می‌کنم؟... اینکه بین میلیون ها ستاره‌ها،امید،آرزو باشی چی حس داره؟ ...فکر می‌کنی همیشه عاشق میمونیم؟...او به آسمان رفت جایی که من می توانم فقط از زمین تماشایش کنم ...تو تناسخ چشمان لیلی، و من تناسخ چشمان مجنون...
واقعانمیدونستم اخه تومختارخیلی بکارمیبردن

آره متاسفانه ولی چون یه فیلم تاریخی میساختن سعی میکردن واژه هارو هم بر اساس فرهنگ رایج اون زمان به کار ببرن. البته الان بیشتر عرب ها دیگه از این واژه به منظور تحقیر استفاده نمی کنن

درخواست دوستی قبول نمیشه.        وقتی یه مرد سیاست به کار میبره میگن "باهوشه"،همون سیاست رو یه زن به کار ببره میگن "حیله گره"...                          وقتی یه مرد سر و صدا راه میندازه میگن"مرده دیگه" ولی یه زن  همون کار رو بکنه میگن "سلیطست"...      وقتی یه مرد رابطه برقرار میکنه میگن "زرنگه" ولیاگه یه زن رابطه داشته باشه میگن"هرزست"...                                                              
2051