2237
2217
عنوان

اسمتون رو کی انتخاب کرد؟از اسمتون راضی هستید؟اسمتون چبه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 24311 بازدید | 689 پست
من ۲ اذر خیلی قشنگه که خاصه متناسب با تولدت

منم ۱ آذر به دنیا اومدم😍🌱

"لطفا توهین نکنید".درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم.فن تیلور هستم💛❤.دخترک غمگین مُرد الان یه دخترک شاد اومده😌🍓.
بابام انتخاب کرده گلاویژ خودم دوستش دارم ولی خب یجاهایی هم به مشکل میخورم تلفظش براخیلیااسون نیست یس ...

عزیزم میشه راجب امضات بپرسم؟

میشه برای شفا و سلامتیم ی صلوات بفرستی.

اگه تو روز همش خسته‌ای، کربوهیدرات کم می‌خوری. ما کربوهیدرات غذات رو برات می‌شماریم تا بتونی انرژی روزت رو تامین کنی!

آره عزیزم اسمش خیلی قشنگه اسم دختر خواهرم باران و اسمش رو خیلی دوست داره ۶ سالشه😍😍

جانم 

خدا حفظش کنه 

من وقتی جواب تست حاملگیم برام پیامک شد تو خیابون بودم 

مهرماه بود 

اولین بارون پاییزی دقیقا تو همون دقایق بارید 

زیر بارون به شوهرم زنک زدم گفتم حاملم 

خیلی خس و حال خوبی برام داشت 

منم ۱ آذر به دنیا اومدم😍🌱

ای جان😍

مبارک باشه خوشگل خانم😍

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜
2240

مامان و بابام هر دوتا شون انتخاب کردن  اره خیلی دوست دارم اسمم رو 😀💝

عنبر ز قمر رسته 😀رسته ز قمر عنبر 😀چشمش ببرد دل ها 😀 دل ها ببرد چشمش 😀 باور نکند خلق آن 😀 خلق آن نکند باور 😀حیران شده و عاجز 😀😩 عاجز شده حیران 😩😀 بتگر ز رخش چون بت 😀چون بت ز رخش بتگر 😀دلبر صنمی شیرین 😀 شیرن صنمی دلبر 😀آذر به دلم بر زد 😀 بر زد به دلم اذر😀❤ 
فعلا عمومی  رزیدنتم

سلام می تونم ی سوال بپرسم اگه دوست داشتی جواب بده  

من خیلی پزشکیو دوست دارم ولی خوب می ترسم از پسش بر نیام .خیلی سخته؟و اینکه میگن همش شب بیداری .کشیکارو می دونم ها منظورم اینکه همیشه اینجوریه .یعنی تفریح ؟خواب کافی ؟به هیچ وج ندارین ؟

با لایک کردنتون مشکلی ندارم .اگه مخالف نظرم هستین می تونین ریپلای کنید من سعی نمی کنم شما را قانع کنم و به دیدگاهتون احترام میزارم لطفا شما هم همینطور باشید .و گفتگو می کنم که با دیدگاه و زاویای دید دیگران آشنا شم.و اینکه لطفا مهربون باشین چون مهربونی تنها زبانیست که تمام موجودات اون رو درک می کنن .ودر آخر می دونم که خیلی غلط تایپی دارم😂😂😂.تک تک تونو دوس دارم و برام مهم و با ارزشین .با تشکر از تایمی که برا مطالع گذاشتین💛
2050
عزیزم میشه راجب امضات بپرسم؟

جانم عزیزم بفرمایین

من برای دخترانم آرزوی خوشبختی میکنم مادرم هم برای من آرزوی خوشبختی کرده بود ومادرش هم برای مادرم. من یقین دارم روزی دختری ازنسل ماخوشبخت خواهدشد😔😔سایه جون مامان ساغرعمرمامان دلم برای بغل کردنتون تنگ شده خدایا منکه نشد ولی دخترام وخوشبخت کن التماست میکنم خداجون.دلم براتون پرپرمیزنه 😔😔😔😔روله بی توتک تنیام له تنیایی تنیاترم وختی یادت کفم روله جورچیلگ آگرگرم😭😭روله باوتازندگیم گشتی قربانی تماشات کم روله مگر ودیدارت دل خصه بارم شادکم😢😢
2239

کوثر رو اجازه میدن عوض کنی؟ 

درخواست دوستی قبول نمیشه.        وقتی یه مرد سیاست به کار میبره میگن "باهوشه"،همون سیاست رو یه زن به کار ببره میگن "حیله گره"...                          وقتی یه مرد سر و صدا راه میندازه میگن"مرده دیگه" ولی یه زن  همون کار رو بکنه میگن "سلیطست"...      وقتی یه مرد رابطه برقرار میکنه میگن "زرنگه" ولیاگه یه زن رابطه داشته باشه میگن"هرزست"...                                                              

خواهرام برام انتخاب کردن اره راضیم

❤#برابری ... جوانه میزنم به روی زخم بر تنم / فقط به حکم بودنم / که من زنم زنم زنم / چو همصدا شویم و پای به پای هم رویم و دست به دست هم دهیم و از ستم رها شویم / جهان دیگری بسازیم از برابری / به همدلی و خواهری / جهانِ شاد و بهتری ..❤       آدم بودن عبارت قشنگیه چون فرقی بین زن و مرد نمیذاره قلب و مغز آدما جنسیت نداره 📚جنس ضعیف اثر اوریانا فالاچی      دوست عزیزم دوست داشتم چندتا نکته رو بهت بگم : توی یه خیانت هر دو طرف مقصرن هم خانوم هم آقا دلیل نمیشه شما فقط یک طرف رو بچسبید مثلا بگید اگه زنا کاری نکنن مردا نمیرن سمتشون اینو بگم اگه مردا هم کاری نکنن زنا نمیرن سمتشون ۲- وقتی یه بچه از یه مادر با یه قوم و گویش و یه پدر با یه قوم و گویش دیگه به دنیا میاد اون بچه دو رگه ست اینطور نیست که رگ و ریشه ش فقط متعلق به پدرش باشه خود شماها مادر هستید آیا تو مراحل پزشکی همه چیزِ بچه از سمت پدره که خاندانشم فقط پدر باشن؟؟ *دیگه خسته شدم انقدر تو تاپیکای مربوط به معلما بحث کردم واقعا اعصاب خردیه با این همه آدم بی منطق صحبت کنم که هیچگونه درکی از معلمی ندارن و تنها حرفشون اینه که معلما میخورن و میخوابن با تموم احترام و عشقی که به تموم دوستای نی نی سایتیم دارم برام مهم نیست که چقدر آدم عزیزی هستید هم اگه بتونم بحث میکنم و اول از همه هم گزارش میزنم فقط قبلش شما برید یه مطالعه ای بکنید انقدر به معلم ها نپرید*
این عر بی وعجمی روازکجادراوردین؟؟؟؟؟

عزیزم واژه عجم فوق‌العاده معنای بدی میده، لطفا به عنوان یک ایرانی دیگه هیچ وقت ازش استفاده نکنید 

درخواست دوستی قبول نمیشه.        وقتی یه مرد سیاست به کار میبره میگن "باهوشه"،همون سیاست رو یه زن به کار ببره میگن "حیله گره"...                          وقتی یه مرد سر و صدا راه میندازه میگن"مرده دیگه" ولی یه زن  همون کار رو بکنه میگن "سلیطست"...      وقتی یه مرد رابطه برقرار میکنه میگن "زرنگه" ولیاگه یه زن رابطه داشته باشه میگن"هرزست"...                                                              
2051