2703
2553
عنوان

خرید خونه

210 بازدید | 32 پست

سلام خانمای گل یه سوال دارم همگی تجربتون رو بگید

توی خریدن خونه باید به چه چیزایی توجه کرد؟؟

مثلا نورگیر بودن،همسایه های خوب،... دیگه چیا؟؟؟

خدا باید خودش جور بکنه کاری که خدابرات جور کنه بهترینه🥰🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما چشم بسته خریدیم 🙂

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2456

فقط پول تعیین میکنه . 

اگ پولداری به هروی میخوای میتونی فک کنی 

اما اگ پول نداری اولین خونه اندازه پولت اوکی خوبه 🥺

میشه برای سلامتی اقا امام زمان و همه خانوادم یه صلوات بفرستید 😍 خدایا تو تنها تکیه گاهمی امیدم بعد خودت به خودته . دشمن شادم نکن مهربونم 
2714
شماها چه مشکلاتی داشتین که گفتین بایدموقع خونه خریدن باید حواسمو جمع میکردم

من گفتم چ خوب ک خریدیم وگرنه الان در حیاطم نمبتونسیم بخریم 

میشه برای سلامتی اقا امام زمان و همه خانوادم یه صلوات بفرستید 😍 خدایا تو تنها تکیه گاهمی امیدم بعد خودت به خودته . دشمن شادم نکن مهربونم 
شماها چه مشکلاتی داشتین که گفتین بایدموقع خونه خریدن باید حواسمو جمع میکردم

ببین من بابام ساختمون سازه از همه چی مهم تر اول نقشس بعدش دیزاین هست بعد از اون کوچه و اینا اول به نقشه دقت کن

کاربری قبلیم رو خودم تعلیق کردم🙂🙂
2706