2230
2217
عنوان

یعنی میشه منم ازدواج کنم😑

918 بازدید | 47 پست

من احساس میکنم خیلی عیر عادی ام 

محاله کسی ازم خوشش بیاد

قیافم ب شدت بیحاله و وخیییلی صعیفم کلی هم دکتر اینا رفتم فایده نداشت

همش حس میکنم نمیتونم هیییچ وقت ازدواج کنم یا اخر با ی مرد سن بالا

یا حیلی زشت 

یا خیلی سطح پایین 

ازدواج میکنم😞

ایشالا

ب من نزدیـک نشو ب ادمای گلـشعر الرژی دارم.        هیتـلرم  خوبع اما عاشق با پنبع سربریدنای چرچیـلم                 من بین ی انسان فرهیخته ومتشخص و ی انگل بد دهن بی شخصیت  مدام در حال نوسانم. 🐺                                            بـا عـینـک گـانـدی و در فـرمـتـ ،پـوتـینـم.                           https://t.me/Hich_zhکمی حرفای پوسیده میزنم                                                                        غذا تو گلوتون گیر کردع!من هم میتونم محکم بزنم به پشتتون هم میتونم بشینم براتون دعا کنم ،کدومو انتخاب میکنید؟!

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

تبریک میگم 

خلوچلم شدی این فکرا چیه 

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره
2226
2050

مگه چندسالته ک فک میکنی دیر شده

واستا ببینم کوش کوش کوش👀 کجا دررفت وووش ووش ووش🤤 چقد ناز بود موش موش موش🤤😲🤩 همه کارا از دم تاپ ناچ😝تاپ ناچ😝 پاره کردم قاچ قاچ قاچ قاچ😂 فردا رو بیخیال تا هست امروز🌺 به هرحال هرسال برگا رنگ میگیرن ی چند ماه سبز🌿آخر با زرد میمیرن🍂تابستون رفت سرما تنمو افتاده کرد❄ توی خماری و صبر عین معتاد کرک🤤 ولی زیر گریه پاییز خیس نمیشیم🌦زمستونم سوییس نریم میریم پیست دیزین🛹 بهارم که هوا ابر فقط بوی خوب داره☁️که داره به ما میگه تابستون توراهه🏝 زندگی میکنیم امروزو انگا فردایی نیست🌙💃نمیخوام برم زوده😃این داستانمونه🌙با تو داغونم خوبه😍🌙💎

وااا این چ فکریه روزا نیم ساعت برا خودت برقص ....اصلا این فکرو نکن بیشتر ب خودت برس

دختر ترک تبار❤کاربری واگذار شده ست قبلا با شماره من مال دوستم بوده و در تاریخ 17/10/1400 ب دست من سپرده شد .....بانوی سرباز...اگ کاربریو خودم ساخته بودم اسمشو میزاشتم میقولی 🤣❤
1718