2733
2734
عنوان

خانوما دارم میمیرم از نگرانی یکی کمکم کنه بهم بگه چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 548 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با یه بار که معلوم نمیشه عزیز ، اگه مداوم باشه باید پیگیری کنین و نگران نباشین دارو میخورن اگر هم فشار داشته باشن و باید نمک و شیرینی رو کنترل کنن

مامان‌‌‌‌ ۲ تا پسر ناز ، رادین و رادمهر ، خدایا دوستت دارم واسه هر چی که بخشیدی ... اگه امضامو خوندی لطفا" یه صلوات واسه شادی روح بابام بفرست ... 
2731
2738

اگه فقط با یه بار گرفتن فشار خون گفته ن اینو، درست نیست

باید چند روز پشت سر هم فشارشون گرفته بشه بعد بشه گفت.

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!

نگران نباش عزیزم.خانواده ما همه فشار خونین...دکتر بهش قرص میده روزی دو تا ...فشارش کنترل میشه..فقط زیاد نباد حرص و حوش بخوره و عصبی بشه...غذای شور هم ب هیچ عنوان نخوره.

آنچه قسمت توست،از کنارت نخواهد گذشت...👍
2706