2297
2330
مجرد نیست ولی دختر دوقلو 18 ساله داره

پسر

اشکُ... نگاهُ... حسرتُ... تصویر کـربـلـا ... این است روزگارِ زیـــارت نرفته ها ...    میگن روضه دل مردگیه! میگن گریه افسردگیه!... نمیدونن خبر ندارن حسین آغاز زندگیه! اتفاقا روضه جون میده دلها رو، اتفاقا گریه میبره غما رو اتفاقا حسین! زنده کرد ما رو... حسینیم افتخارمه... حسینیم اعتبارمه... حسینیم این شعارمه... 🖤

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2334
پسر

دختر

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،،،همه در نوازش ملایم یه انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون،تا وقتی که دیگه نداشتمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی⁦♥️⁩
مجرد نیست ولی دختر دوقلو 18 ساله داره

شکست عشقی خورد بنده خدا

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه مامان منتظرم،    تیکر انتظار برای مامان شدنمه، برا مادر شدنم صلوات بفرستید هدیه به شهید ابراهیم هادی💓💓ممنون رفقا💓💓💓

خوبه ولی به پای عبدالله روا نمیرسه😑😂

اشکُ... نگاهُ... حسرتُ... تصویر کـربـلـا ... این است روزگارِ زیـــارت نرفته ها ...    میگن روضه دل مردگیه! میگن گریه افسردگیه!... نمیدونن خبر ندارن حسین آغاز زندگیه! اتفاقا روضه جون میده دلها رو، اتفاقا گریه میبره غما رو اتفاقا حسین! زنده کرد ما رو... حسینیم افتخارمه... حسینیم اعتبارمه... حسینیم این شعارمه... 🖤
2336
دختر

پسراااا ☹️شاید من اشتباه فهمیدم 

جدی میگی

بله خیلی هم جدی میگم مجری فقط عبدالله روا جز کراشای مجردیمه 😂

پسراااا ☹️شاید من اشتباه فهمیدم 

نه ۱ دوقلو داره

ک دخترن

کاربر جدید نیستم  تعلیق شدم باز اومدم(اسم کاربر قبلیمم چون الکی زده بودم یادم نمیاد =/) ما هیچ الهی همه تو...💍❤  متاهل و متعهد
مطمئن هستی ۱۸ ساله هستن بچه هاش؟

اره هجده هستن

من از تمام دنیا شبی بریدم تو را که دیدم😍میان چشم مستت چه ها ندیدم تو را که دیدم😇غم تورا همان شب که دل سپردم به جان خریدم🥲قسم به جان تو من به جان رسیدم تو را که دیدم🙃