2237
2217
عنوان

کلید همه ی حاجت هاا(سراغ دعا و خرافات نرین)

| مشاهده متن کامل بحث + 1775 بازدید | 220 پست

صلوات

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

۱۰ تا

مَن نبضَم با لبخندِ طُ ميزنه. .♡                                                  کاش امام رضا تو بخوای حاجتم روا شود...♥️                                         آذربایجان قیزیام😌🤍                                                                   لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیم💖                                                       آقا امام رضا ❤خودت ضامن زندگیمون باش                                                                      هنوز هم نبودنت رو باور ندارم🥺🖤                                          نفسم میگیرد در هوایی که نفس های پدرم نیست... 
2215
من صلوات خیلی فرستادم نشد که نشد

تاپیک اخرمو ببین تاپیک اصلیشم گذاشتم ایشالله جواب میگیری گلم خودمو و اطرافیان که جواب گرفتیم

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تاپیک اخرم یه ختم خیلی عالی هستش حتما انجامش بدین من خودم زیاد اهل دین و اینجور چیزا نیستم باایمانم نیستم ولی خیلی ختمش جالبه واسم سریع جواب داد تاپیک الیشم گذاشتم اونایی که جواب گرفتن ازش نوشتن چه نیتی کردن و چطور جواب گرفتن...ایشالله همتون حاجت روا بشین........          اگه دنبال یه محصول عالی واسه چاق شدن هستین بدون هیچ عوارضی درخدمتم تا سه روز امتحانش میتونین بکنین ناراضی بودین میتونین برگردونین پولتونو کامل پس میدم واتساپ درخدمتم 09384343180____هرچیز دیگه ای ام بخواین دارم از کرم گرفته تا انواع داروهای زناشویی و لاغری و ...

۱۱۴ تا

بحَقّ الحُسَین                                                                                  اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ                                                                            دعای من در روضه اباعبدلله                                                              فقط ظهور امام زمانم
2050

من هر روز صبح میرم پیاده روی نزدیک ۲۰۰۰ تا صلوات برای آقام همه چیزم امام زمان عج میفرستم.

عشقم امام زمان عج.آقا جان خواهرم سرطان داره آقا فقط یه نیم نگاه کافیه فدات بشم آقا جانم من و خواهرم بی کسیم آقا جانم دستمو بگیر.

۱۰۰مرتیه التماس دعا 

خدایا منتظرت معجزه ات هستم و می‌دانم ک برایم بهترین ها رو داری  خدایا خیر دنیا و آخرت. را نصیب من و فرزندانم کن     خدایا درهر دو جهان دلهای مارو شاد و رو سفید کن لطفا برای خوشبختی و سلامتی من و فرزندانم و اینک فرزندانم صالح و فرزند خلفی و پاکدامن و باتقوایی  بشن برام و باعث افتخارم بشن و اینده درخشانی داشته باش ی صلوات مهمونم کنید                                            خدایا کمکم کن تا برای فرزندانم مادری مهربان و دلسوز باشم لایق مادری هدیه های زیبایی ک دادی باشم.         خدایا عاشقتم هوامو داشته باش   خدایا دلهای مارو هدایت کن ک تو ارحمن ارحمین..     خدایا فرزندانم را خادم اهل بیت و سفره نشین امام حسین قرار بده.... خدایا هیچکس رو شرمنده مهمون و فرزند نکن و هیچکس رو با جگر گوشش امتحان نکن.. خدایا مارو پیش دوست دشمن شرمنده نکن و... محتاج توام محتاج بنده ات نکن.                               خدایا هوای زندگی دادشم داشته باش بچه هاش گناه دارن یا حضرت زینب عمه جان 

دمت‌گرم واسه تگ.

۱۰۰تا

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.
2239
من هر روز صبح میرم پیاده روی نزدیک ۲۰۰۰ تا صلوات برای آقام همه چیزم امام زمان عج میفرستم.

انشالله صلوات زندگیتو حفظ کنه

حتی اگر از دوریت این دل بمیرد ، عاشق محال است ک فراموشی بگیرد
2051