2204
2217

سلام دوستان کلید همه ی حاجت ها ذکر صلوات بر محمد و آل محمد هست 💚💚💚 

بیاین بخاطر امام زمان عج این تاپیک و پربازدید کنیم انشالله حاجت روا باشین

حتی اگر از دوریت این دل بمیرد ، عاشق محال است ک فراموشی بگیرد

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

تا کی عزیز

. باید تورو پیدا کنم شاید هنوزم دیر نیست  من ساده دلکندم ولی تقدیر بی تقصیر نیست   با اینکه بیتاب توام بازم تورو خط میزنم  دلگیرم از این شهر سرد این کوچه های بی عبور اخر یه شب این گریه ها سوی چشامو میبره  ،خدا میشه میشه دستام بگیری تو بگیری دستامو خوبه من اینو میخام من  از دست بندهای دکترت خستم ، ۸ سال انتظار کی تمومه میشه پس دیگه نایی نمونده
2240

۱۰تا میفرستم

در انتظار برف....دیگه به تَهِ خط رسیدم من یه آدم افسردم که زندگی کردن رو خیلی چرت میبینم..روزها میگذرن و من فقط بیشتر غرق میشم...یه آدم بی روحم که دیگه از دست خودش خسته شده..:(هیچ امیدی به خودم ندارم...اگر دوست داشتی برام دعا کن شاید...
2238
قبول باشه انشاالله

ممنونم

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
من صلوات خیلی فرستادم نشد که نشد

انشالله ب موقعش میشه ب خدا اعتماد کن خدا صلاحمونو میخواد مهربونم تر از این حرفاست

حتی اگر از دوریت این دل بمیرد ، عاشق محال است ک فراموشی بگیرد
2233

هدیه کنیم یه امام زمان ؟ ۲۰۰ تا

. باید تورو پیدا کنم شاید هنوزم دیر نیست  من ساده دلکندم ولی تقدیر بی تقصیر نیست   با اینکه بیتاب توام بازم تورو خط میزنم  دلگیرم از این شهر سرد این کوچه های بی عبور اخر یه شب این گریه ها سوی چشامو میبره  ،خدا میشه میشه دستام بگیری تو بگیری دستامو خوبه من اینو میخام من  از دست بندهای دکترت خستم ، ۸ سال انتظار کی تمومه میشه پس دیگه نایی نمونده
2241